PRINT-O-RAMA Impresja, wschód słońca Claude Monet

Impresjonizm jest moim ulubionym kierunkiem w malarstwie. Jego nazwa pochodzi od obrazu Claude Monet Impresja, wschód słońca. Możemy cieszyć się widokiem obrazów nie tylko podziwiając je w muzeach na całym świecie, ale także we własnym domu i to za niewielkie pieniądze.


PRINT-O-RAMA przenosi na płótna obrazy znanych malarzy i dzięki temu możemy kupić piękne reprodukcje obrazów, które każdego dnia będą cieszyły nasze oko. Reprodukcja, którą posiadam została perfekcyjnie wykonana z uwzględnieniem każdego detalu i jest gotowa do powieszenia bez konieczności oprawiania jej w ramę.

Obraz, który wybrałam najbardziej pasuje do salonu i właśnie tam został powieszony. Jest to Impresja, wschód słońca Claude'a Moneta. Ukazuje on ulotną i przemijającą chwilę. Najważniejsze znaczenie ma to, jak został namalowany, a nie co przedstawia. Obraz jest niezwykły i wzbudza zainteresowanie każdego gościa.

Wymiary tej reprodukcji to 130x100x2cm, jednak na zamówienie dostępne są inne wymiary i formaty. Obrazy naciągane są na krosna o grubości 2cm wykonane z sezonowego drewna sosnowego. Drukowane są na śnieżnobiałym, włoskim płótnie, o delikatnym splocie, co sprawia, że reprodukcje wyglądają realistycznie. Do produkcji obrazów używane są tusze HP Vivera, które zapobiegają blaknięciu na skutek światła, więc nie musimy się obawiać, że po jakimś czasie kolory nie będą tak żywe.


W sklepie PRINT-O-RAMA znajdziemy mnóstwo reprodukcji dzieł sławnych malarzy, m.in. Claude Monet, Van Gogh, Leonardo da Vinci, Pablo Picasso, Michelangelo Buonarroti (Michał Anioł), Edvard Munch oraz wiele innych. To idealny pomysł na ekskluzywny prezent na każdą okazję.

http://print-o-rama.pl/

7 komentarzy:

  1. podoba mi się. na oryginalny obraz stać tylko galerie i muzea :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Rzeczywiście świetny pomysł na prezent, nietypowy...

    OdpowiedzUsuń
  3. Mój Jacek ma firmę reklamową i drukuje takie obrazy na płótnie też :) Niektóre na prawdę fajnie wyglądają, jakby były na malowane farbami :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...