Ręcznie robione kartki od ładne-kartki.pl

Przeglądając ofertę firmy ładne-kartki.pl, nie mogłam wyjść z podziwu, jak pięknie one wyglądają. Są  szczególne, choćby z tego względu, że zostały wykonane ręcznie. Ja zaprezentuję Wam dzisiaj trzy z nich i sami będziecie mogli to ocenić :)

W ofercie sklepu znajdziemy mnóstwo przeróżnych kartek na każdą okazję, m.in. Urodziny, Imieniny, Chrzest, Komunię, Ślub, Walentynki. Znajdziemy tam także zaproszenia, albumy, pudełka, dyplomy oraz winietki. Polecam przejrzeć ofertę!Ręcznie robione kartki w 100% spełniły moje oczekiwania. Zostały wykonane z największą precyzją i starannością. Nie potrafiłabym się zdecydować, która z tych trzech najbardziej mi się podoba, bo każda jest wyjątkowa i zupełnie inna.


Kartki wykonane zostały ze sztywnego, dobrej jakości papieru. W środku jest oczywiście miejsce na życzenia, które możemy napisać sami osobiście lub zlecić to firmie. Kartki prezentują się bardzo elegancko i gustownie. Myślę, że każdy obdarowany byłby taką kartą zachwycony.

Wymiar kartki to: 15cm x 15cm.
Do każdej kartki dołączona jest koperta oraz folia.


Zachęcam do przejrzenia oferty firmy ładne-kartki, a także na fanpage, gdzie znajdziecie mnóstwo zdjęć ręcznie robionych kartek.

Jak Wam się podobają te ręcznie robione cudeńka? Też uważacie, że są nieporównywalnie ładniejsze od tych, które możemy kupić w marketach, czy sklepach z upominkami? :)

12 komentarzy:

 1. Zdecydowanie się wyróżniają na tle standardowych kartek:) bardzo eleganckie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne są te kartki! ;D trzeba mieć ogromny talent i jeszcze więcej cierpliwości, żeby robić coś tak wspaniałego :)

  OdpowiedzUsuń
 3. piękne, jak ktoś lubi może sam zrobić takie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zawsze doceniam pomysł i kreatywność :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam ręcznie wykonywane przedmioty, mają w sobie coś wyjątkowego :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...