Ręcznie robione kartki od ładne-kartki.pl

Przeglądając ofertę firmy ładne-kartki.pl, nie mogłam wyjść z podziwu, jak pięknie one wyglądają. Są  szczególne, choćby z tego względu, że zostały wykonane ręcznie. Ja zaprezentuję Wam dzisiaj trzy z nich i sami będziecie mogli to ocenić :)

W ofercie sklepu znajdziemy mnóstwo przeróżnych kartek na każdą okazję, m.in. Urodziny, Imieniny, Chrzest, Komunię, Ślub, Walentynki. Znajdziemy tam także zaproszenia, albumy, pudełka, dyplomy oraz winietki. Polecam przejrzeć ofertę!



Ręcznie robione kartki w 100% spełniły moje oczekiwania. Zostały wykonane z największą precyzją i starannością. Nie potrafiłabym się zdecydować, która z tych trzech najbardziej mi się podoba, bo każda jest wyjątkowa i zupełnie inna.


Kartki wykonane zostały ze sztywnego, dobrej jakości papieru. W środku jest oczywiście miejsce na życzenia, które możemy napisać sami osobiście lub zlecić to firmie. Kartki prezentują się bardzo elegancko i gustownie. Myślę, że każdy obdarowany byłby taką kartą zachwycony.

Wymiar kartki to: 15cm x 15cm.
Do każdej kartki dołączona jest koperta oraz folia.


Zachęcam do przejrzenia oferty firmy ładne-kartki, a także na fanpage, gdzie znajdziecie mnóstwo zdjęć ręcznie robionych kartek.

Jak Wam się podobają te ręcznie robione cudeńka? Też uważacie, że są nieporównywalnie ładniejsze od tych, które możemy kupić w marketach, czy sklepach z upominkami? :)

12 komentarzy:

 1. Zdecydowanie się wyróżniają na tle standardowych kartek:) bardzo eleganckie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne są te kartki! ;D trzeba mieć ogromny talent i jeszcze więcej cierpliwości, żeby robić coś tak wspaniałego :)

  OdpowiedzUsuń
 3. piękne, jak ktoś lubi może sam zrobić takie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zawsze doceniam pomysł i kreatywność :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam ręcznie wykonywane przedmioty, mają w sobie coś wyjątkowego :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...