Dwa grawerowane kieliszki do wina Fingerprints My Gift Dna

Nie macie pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? W ofercie My Gift Dna znajdziecie mnóstwo wspaniałych prezentów na różne okazje, m.in. ślub, komunia, rocznica, Dzień Matki, Dzień Ojca, walentynki, wieczór panieński/kawalerski, chrzciny itd. Po przejrzeniu całej oferty zdecydowałam się na zestaw dwóch personalizowanych kieliszków do wina - dla mnie i mojego narzeczonego.

Kieliszki Fingerprints wykonane zostały z wysokiej jakości masywnego szkła. Na każdym z nich znajduje się grawer w postaci odcisków palców, które tworzą piękne serduszko.
Grawer z wybranymi imionami na obu kieliszkach sprawia, że są one unikalne i wyjątkowe. Cała grafika wykonana została najlepszym w Europie laserem firmy Trotec Laser. Mamy zatem pewność, że grawer będzie precyzyjny i niezwykle trwały.Ja jestem personalizowanymi kieliszkami zachwycona, moim zdaniem prezentują się świetnie. Czy to nie wspaniały pomysł na prezent? :)


Zachęcam do przejrzenia oferty sklepu My Gift Dna, znajdziecie tam bardzo wiele prezentów na różne okazje. Możecie liczyć na ekspresową i dobrze zabezpieczoną przed uszkodzeniami przesyłkę, no i oczywiście znakomitą jakość produktów :)

10 komentarzy:

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...