Fotobum.pl - fotoMagnesy

Gdzie częściej zaglądacie, do albumów ze zdjęciami, czy... do lodówki? ;) Odpowiedź jest chyba oczywista i choć nic nie zastąpi klasycznych zdjęć w albumie, to fotoMagnesy są znakomitym rozwiązaniem, jeśli chcemy przywoływać miłe wspomnienia, tak często, jak to jest możliwe.

FotoMagnesy, które zdobią moją lodówkę pochodzą ze sklepu Fotobum. Są bardzo dobrze wykonane i mimo że są niewiele grubsze od kartki papieru, to bardzo dobrze przylegają do lodówki i nie odpadają przez to, że na całej ich powierzchni jest magnes.


Tworzenie fotoMagnesów jest niezwykle proste i zajmuje kilka minut, o ile wcześniej zdecydujemy się, jakie zdjęcia wybieramy. Co ważne, zdjęcia nie tracą na jakości. Prezentują się super i zawsze wzbudzają zainteresowanie odwiedzających mnie osób, które widzą je po raz pierwszy. FotoMagnesy to bardzo dobry pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Na fotografie możemy również przylepić naklejki wyrażające uczucia, które dołączane są do każdego zamówienia - bardzo fajne rozwiązanie!Dajcie znać, co sądzicie o fotoMagnesach. Podobają Wam się? Zachęcam także do zajrzenia na
fb Fotobum ;)

12 komentarzy:

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...