Usuwanie hybryd Victoria Vynn

Początkowo obawiałam się usuwania hybryd, a głównie tego, że moje paznokcie będą jeszcze bardziej łamliwe i zniszczone. Całe szczęście moje obawy zostały szybko rozwiane dzięki dwóm produktom firmy Victoria Vynn, które ułatwiły mi to zadanie.

Do usuwania manicure hybrydowego bardzo dobrze sprawdza się u mnie kompres nasączony płynem REMOVER UV/LED oraz waciki bezpyłowe i folia aluminiowa. Nasączone waciki dociskam klipsami Victoria Vynn, które znakomicie spełniają swoją rolę. Można regulować siłę ucisku, dzięki czemu nasączone płynem waciki przez cały czas przylegają do paznokcia. Po ok. 15 minutach część hybryd sama schodzi z paznokci w większej części, ale często trzeba pomóc sobie drewnianym patyczkiem i delikatnie (!) usuwać nim wszelkie pozostałości.


Zestaw 10 klipsów do usuwania hybryd Victoria Vynn kosztuje ok. 20zł. Moim zdaniem są zdecydowanie warte swojej ceny i nie polecam szukać o kilka złotych tańszych zamienników, bo naprawdę nie warto. Do kupienia, np. Tutaj.

Za każdym razem po zdjęciu hybryd nakładam na paznokcie olejki lub odżywki do paznokci, by je zregenerować przed nałożeniem kolejnych :)

Dajcie znać, jak Wy radzicie sobie ze ściąganiem hybryd? 

11 komentarzy:

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...