Brait Wood&Panels

Wiele osób ma w domu ma drewniane meble czy panele i każdy wie, że żeby utrzymały się w dobrym stanie przez wiele lat, należy odpowiednio o nie dbać używając łagodnych środków czyszczących. Ja ostatnio w ramach współpracy z PR-imo otrzymałam do testowania płyn do drewna marki Brait. Z chęcią zgodziłam się przetestować ten środek, ponieważ mam w domu boazerię, więc i ją od czasu do czasu trzeba wyczyścić :)

Od producenta:

Płyn do drewna i paneli Brait Wood&Panels z recepturą Protest System+ czyści powierzchnie drewniane, pielęgnując je oraz chroniąc przed zabrudzeniami. Pozostawia naturalny połysk oraz przyjemny, migdałowy zapach. Płyn Brait Wood&Panels można stosować do wszystkich powierzchni drewnianych, zarówno podłóg, jak i drzwi, stołów, krzeseł i innych.

Dostępny w sklepach w opakowaniu o pojemności 1 L, za cenę ok. 6,20 zł.


Moja opinia:

Zaletą płynu Brait jest duża pojemność i wydajność, a także stosunkowo niska cena. Doskonale sprawdza się do czyszczenia drewnianych mebli, jak i boazerii. Czyści skutecznie, ale delikatnie. Ma również chronić przed zabrudzeniami. Pozostawia na powierzchni delikatny połysk i migdałowy zapach. Jest to prosty w użyciu i skuteczny produkt. Drewno to delikatny surowiec i warto o nie dbać, by jak najdłużej pozostało w dobrym stanie.

7 komentarzy:

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...