Tarki do stóp PumiceSPA

Usuwanie zrogowaciałego naskórka ze stóp za pomocą tarek jest bardzo wygodne  i oczywiście skuteczne. Dziś pokażę Wam pumeksy firmy I.M.P.A., jakie ja i moi bliscy mieli okazję stosować w ostatnich miesiącach.

Tarki różnią się od siebie wyglądam, jednak każda z nich równie dobrze radzi sobie z usuwaniem martwego naskórka. Robią to w sposób szybki i skuteczny. Tak faktycznie wybór kształtu zależy od naszych preferencji. Ich rączki wygodnie leżą w dłoni. Po starciu martwego naskórka za ich pomocą stopy są gładkie, miękkie i przyjemne w dotyku. Potem warto nałożyć odżywczy krem i możemy cieszyć się zadbanymi stopami.

Ogromną zaletą pumeksów PumiceSPA jest to, że części pumeksowe wykruszają się powoli i stopniowo, dzięki czemu nie zalega w nich martwy naskórek. Mimo że przez to pumeks szybciej się ściera (zużywa), to jest bardziej higieniczny od innych.Czy znane są Wam pumeksy, tarki albo proszek do peelingu tej firmy? :)

12 komentarzy:

 1. Ja bardzo chciałabym ten proszek od nich, ale nie wiem gdzie można go dostać :(

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla mnie raczej nie ma znaczenia firma pumeksu a jego trwałość. Kupuje te kolorowe w kostkach z Rossmana. Chwale sobie :)
  Przypominam o konkursie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie miałam nic z tej marki. Do tej pory miałam zwykłe pumeksy i tarki, które na dobrą sprawę nie spełniły moich oczekiwań.
  Obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Z takim arsenałem to stópki zadbane <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Znam bardzo dobrze te pumeksy. Obecnie używam tego w kształcie stopy i bardzo go polubiłam, zresztą jak wszystkie inne :) Z miłą chęcią dodaję do obserwowanych :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Miałam przyjemność wypróbowania od nich proszek peelingujący i bardzo przypadł mi do gustu. Takie pumeksy lub tarki do stup z rączka są wygodne w użyciu nie tak jak taki zwykły pumeks :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo lubię tarki do stóp. Chociaż ostatnio coraz częściej wybieram pilnik elektryczny :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...