Brait Antistatic Spring Flower

W dzisiejszym poście opiszę produkt, który pomaga mi w porządkach domowych. Z nagromadzonym kurzem świetnie radzi sobie Brait o nowym kwiatowym zapachu.

  
Od producenta:

Brait Antistatic to preparat przeznaczony do wszystkich rodzajów mebli, którego zadaniem jest nie tylko czyszczenie powierzchni i ich pielęgnacja, ale także – działanie przeciw kurzowi. Specjalna receptura, oparta na formule „Protect System+”, tworzy powłokę antystatyczną, która zabezpiecza meble i zapobiega ponownemu osadzaniu się pyłów na czyszczonych powierzchniach. Ważne jest to, że podczas sprzątania cały kurz pozostaje na ściereczce – nie dostaje się do powietrza i nie rozprasza po mieszkaniu w czasie sprzątania. Dlatego z Brait Antistatic Spring Flower można cieszyć się efektem mebli bez kurzu na zdecydowanie dłuższy czas.

Dostępny w dobrych sklepach i drogeriach w cenie ok.8zł za opakowanie o pojemności 350ml


Moja opinia:

Brait Sprint Flower niewiele różni się od poprzednich wersji tego preparatu, jedynie zapachem. Tak samo dobrze ściera kurze i sprawia, że nie unosi się on podczas wycierania i nie osiada z powrotem na meblach. Wszystkie zanieczyszczenia pozostają na ścierce. Rzeczywiście chroni meble i zabezpiecza przed szybkim osiadaniem kurzu. Idealnie radzi sobie z usuwaniem zacieków i innych zabrudzeń. Preparat ma konsystencję kremową, która dobrze rozprowadza się na czyszczonej powierzchni. Podoba mi się jego kwiatowy zapach, który nie jest duszący. Uważam, że spray jest bardzo wydajny, a cena przystępna.
Jeśli lubicie kwiatowe zapachy, to podejrzewam, że i Wam ta wersja Brait'a przypadnie do gustu. Jeżeli nie - są również inne warianty zapachowe, np. miodowy lub migdałowy.

3 komentarze:

  1. Do wycierania kurzy stosuję wyłącznie chusteczki zwilżone specjalnym płynem :)

    OdpowiedzUsuń
  2. lubię takich pogromców kurzu w sprayu

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...