Detox by Volante

Coraz większą wagę przywiązujemy do tego, co jemy, i słusznie. Czasami jednak warto nieco wspomóc organizm w oczyszczaniu za pomocą naturalnych i sprawdzonych środków. W ostatnim czasie wspomagałam się kuracją Detox by Volante.
Przypomnę, że detoks jest metodą odtruwania i oczyszczania organizmu z zalegających w nim toksyn oraz zbędnych produktów przemiany materii.

Jedna kuracja Detox By Volante wystarczy na trzy tygodnie codziennego stosowania. Jedną saszetkę spożywamy na czczo, pół godziny przed śniadaniem. W składzie saszetek znajdziemy wyłącznie naturalne składniki, tj.:

- oliwa z oliwek premium extra virgin, najwyższej jakości oliwa pozyskiwania z jednego szczepu na samym początku zbiorów, wytłoczona w mniej niż 6 godzin od zebrania, co zapewnia niską kwasowość - 4,75ml;

- sok z cytryny z organicznej plantacji pod specjalne zamówienie firmy - 4,75ml;

- lecytyna sojowa - 0,5ml.

Suplement diety jest bardzo ładnie zapakowany w poręczny kartonik, w którego wnętrzu znajdziemy 21 saszetek o pojemności 10ml każda. Saszetki są tak małe, że można zabrać je ze sobą w każdą podróż. Wygoda w użyciu, to dodatkowa ich zaleta (łatwe otwarcie).


Przy zachowaniu zdrowej diety, detoks okazał się być skuteczny. Stosowałam go oczywiście zgodnie z zaleceniami producenta. Wiadomo, że spożywając "śmieciowe jedzenie" niewiele on nam pomoże, więc w czasie detoksu unikałam spożywania produktów uważanych za niezdrowe i wysokokaloryczne. Osobiście muszę przyznać, że dzięki kuracji moja cera wygląda lepiej, nie pojawiły się w ostatnim czasie żadne niedoskonałości. Czuję się lżejsza i mam więcej energii każdego dnia. Samo spożywanie Detox by Volante było niejako codziennym rytuałem, a smak suplementu okazał się być nie taki zły, lekko kwaskowy. Z pewnością mój organizm na tym skorzystał. Pamiętajmy też, że nie wszystko widać gołym okiem. Lepsze samopoczucie, to tylko jeden z efektów tego oczyszczania. Wierzę, że te naturalne składniki w nim zawarte oraz stosowana w tym czasie bardzo zdrowa dieta pomogły skutecznie oczyścić mój organizm z toksyn. Taka kuracja działa również odmładzająco, ponieważ wysokiej jakości oliwa z oliwek zawiera wiele dobroczynnych polifenoli zapobiegających, m.in. przedwczesnemu starzeniu się organizmu. Z przyjemnością sięgnęłabym za jakiś czas po ten detoks ponownie. Kuracje można ponawiać mniej więcej co dwa miesiące.


Na koniec dodam, że wyśmienicie smakuje czysta oliwa z oliwek extra virgin o bursztynowym kolorze (odmiana arbequina), która uzyskana została bezpośrednio z oliwek za pomocą środków mechanicznych.

Komentarze

 1. taki detox to by sie przydal po wakacjach po tych wszstkich lodach

  OdpowiedzUsuń
 2. to zaskakujący suplement, który można dodawać do różnorodnych dań a także przyjmować samodzielnie, warto go poznać

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie dla mnie takie rzeczy, ale ciekawy produkt powiem. Zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja się do nich zgłosiłam bo do mnie napisali ale niestety się spóźniłam bo Odczytałam dopiero maila po wakacjach :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Z chęcią bym wypróbowała :D

  Zapraszam do mnie:
  BLOG

  INSTAGRAM

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)