Zostań konsultantką Avon i ciesz się profitami, jakie niesie ze sobą sprzedaż kosmetyków. Zamawiaj produkty z dostawą do domu korzystając z dużych rabatów - nawet do 40%. Jeśli chcesz zarobić dodatkową gotówkę, to bycie Konsultantką Avon jest czymś dla Ciebie! Sama rejestracja trwa chwilę, a działać możesz od razu. Na początek otrzymasz za darmo pakiet powitalny. Jako konsultantka nie masz obowiązku składania zamówienia w każdym miesiącu. To Ty decydujesz o tym kiedy, i czy zamawiasz. Bycie konsultantką Avon daje wiele możliwości i jest świetnym zajęciem dodatkowym, które możesz wykonywać, kiedy tylko masz na to ochotę. Duża elastyczność, kosmetyki w bardzo dobrych cenach oraz możliwość zarobku, to tylko niektóre z korzyści, jakie daje rejestracja w Avon.

Ręcznie robiony naszyjnik z jadeitem

Dziś zaprezentuję Wam piękny, wiosenny naszyjnik. Dostępny jest on na zamówienie na stronie sklepik z prezentami.


Naszyjnik został wykonany ręcznie. Widać, że został zrobiony z największą starannością z uwzględnieniem każdego detalu. To połączenie jadeitu z kulkami z tworzywa sztucznego w kolorach żółtym oraz zielonym. Dobór kolorów bardzo mi się podoba i uważam że naszyjnik będzie idealny na wiosnę i ożywi każda stylizację. Jest on masywny i dość ciężki, choć na szyi nie jest to tak odczuwalne. Zapięcie jest typu toggle, więc założenie naszyjnika zajmuje dosłownie kilka sekund.


Naszyjnik podoba się nie tylko mnie, ale i moim bliskim. Wzbudza on zainteresowanie, ponieważ jest oryginalny i wyjątkowy. Kupując naszyjnik ręcznie robiony mamy pewność, że nie jest to produkt seryjny, jak to ma miejsce, np. w sieciówkach.


Naszyjnik dostępny Tutaj.


Zachęcam Was do przejrzenia oferty sklepiku z prezentami, ponieważ Pani która wykonuje biżuterię robi to z pełnym profesjonalizmem!

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)