Odżywka i szampon Hair Jazz

Marzycie o tym, by Wasze włosy rosły szybciej? Można to osiągnąć w nieinwazyjny sposób. Pokażę Wam dzisiaj dwa kosmetyki, dzięki którym szybszy wzrost włosów jest możliwy. Jak się część z Was pewnie już domyśla, chodzi o odżywkę i szampon Hair Jazz.
Opis szamponu i odżywki:

Hair Jazz udziela gwarancji na 5 wyników: 
Nawet trzykrotnie szybszy wzrost włosów,
Bardziej miękkie i błyszczące włosy,
Wyniki utrzymujące się przez wiele miesięcy,
Wydajność sprawdzona i przetestowana na wszystkich rodzajach włosów,
Wyraźne zmniejszenie się liczby wypadających włosów.

Wyniki badań klinicznych produktów Hair Jazz potwierdzają trzykrotnie szybszy wzrost włosów. W ciągu 4 miesięcy mogą one osiągnąć większy wzrost niż wcześniej w ciągu roku.
Nasze produkty sprawiają ponadto, że włosy stają się piękniejsze, mocniejsze i bardziej błyszczące.

Produkty do pielęgnacji włosów Hair Jazz są wysoko stężoną mieszanką naturalnie występujących białek, które są niezbędne do wzmocnienia rdzenia włosa i wzmagają jego wzrost — są to:
chityna, hydrolizowana keratyna, białka sojowe, a także wyciąg ze skorupki jajka.
Wydajność tej mieszanki restrukturyzującej jest następnie zwiększana poprzez dodanie witaminy B6 (pirydoksyny), odgrywającej kluczową rolę w przemianie metabolicznej białek tworzących rdzeń włosa.
Cena: szampon + odżywka 119zł (aktualnie w promocji) w sklepie Harmony Plus / 2x250ml


Moja opinia:

Zarówno szampon i odżywkę nakładałam wyłącznie na skórę głowy i tak też zaleca producent. Na włosy natomiast nakładałam inną odżywkę i szampon. Nie miałoby sensu aplikowanie ich na całą długość włosów. Zarówno szampon, jak i odżywka są bardzo wydajne, choć odżywka trochę mniej. Kosmetyki mają dość specyficzny zapach, jednak mnie on w ogóle nie przeszkadza, bo po zmyciu nie jest wyczuwalny na włosach. Każdy z produktów po wykonaniu masażu skóry głowy  pozostawiam na skórze głowy na ok. 4-5 minut, by miały one szansę zadziałać. Po ich zastosowaniu nie mam problemu z rozczesaniem włosów, dobrze się też układają, są lśniące i ogólny ich stan jest dobry. Jeśli chodzi o działanie, to zauważyłam, że moje włosy faktycznie szybciej rosły. W przeciągu miesiąca moje włosy urosły mniej więcej 2,8cm, a przed stosowaniem odżywki i szamponu rosły zwykle do 1,5cm w miesiąc. Za tydzień minie drugi miesiąc od momentu rozpoczęcia kuracji i już teraz widzę, że przyrost wynosi trochę ponad 2cm, czyli niecałe 5cm w prawie dwa miesiące to niezły wynik. Produkty Hair Jazz faktycznie sprawiają, że włosy rosną szybciej, poza tym są mocniejsze. Mniej włosów mi wypada, ale nie jestem w stanie w 100% powiedzieć, czy to zasługa tych preparatów, czy suplementu, jaki zażywam. A może w połączeniu dają tak satysfakcjonujące mnie efekty? Jeśli chcecie, by Wasze włosy rosły szybciej i jesteście w stanie wydać trochę więcej pieniędzy, to jak najbardziej polecam Wam zarówno szampon, jak i odżywkę Hair Jazz.

Dajcie znać, czy stosowałyście ten duet i jak na Waszych włosach się on sprawdził :)

Komentarze

 1. Nie miałam jeszcze z nimi styczności

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla osób, które chcą szybkiego przyrostu te produkty są wskazane.

  OdpowiedzUsuń
 3. powiem Ci że mi też przestały wypadać włosy po używaniu tego szamponu, a słyszałam że ponoć wypadają po nim, a wiec jestem zaskoczona! U mnie tez sie sprawdza produkt

  OdpowiedzUsuń
 4. nie znam i póki co nie poznam ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. super, że Twoje włosy rosną podczas tej kuracji szybciej. ja nie chciałabym u siebie takiego efektu bo i tak często muszę farbować odrosty

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie znam tych produktów, widziałam je tylko na blogach

  OdpowiedzUsuń
 7. pierwsze widzę, mają fajną nazwę:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)