Zostań konsultantką Avon i ciesz się profitami, jakie niesie ze sobą sprzedaż kosmetyków. Zamawiaj produkty z dostawą do domu korzystając z dużych rabatów - nawet do 40%. Jeśli chcesz zarobić dodatkową gotówkę, to bycie Konsultantką Avon jest czymś dla Ciebie! Sama rejestracja trwa chwilę, a działać możesz od razu. Na początek otrzymasz za darmo pakiet powitalny. Jako konsultantka nie masz obowiązku składania zamówienia w każdym miesiącu. To Ty decydujesz o tym kiedy, i czy zamawiasz. Bycie konsultantką Avon daje wiele możliwości i jest świetnym zajęciem dodatkowym, które możesz wykonywać, kiedy tylko masz na to ochotę. Duża elastyczność, kosmetyki w bardzo dobrych cenach oraz możliwość zarobku, to tylko niektóre z korzyści, jakie daje rejestracja w Avon.

Nowości Wydawnictwa Kaktus

Pokażę Wam dzisiaj dwie nowości Wydawnictwa Kaktus.Pierwszą z nich jest wyczekiwana przez wielu fanów ''Książka pod tytułem'' Tom 4.


Na miłośników poprzednich tomów ''Książki pod tytułem'' czekają nowe zadania, często wymagające odrobiny kreatywności. Również i tym razem nie zabrakło Fafika :) Książka spodoba się nie tylko dzieciom i nastolatkom, ale i dorosłym, którzy chcą się trochę rozerwać.

Cena: ok. 19,90złKolejną nowością jest ''ABC Moich uczuć''.


To książka o związkach, w której możemy wyrazić nasze myśli, a także złość, jaka często nam towarzyszy po rozstaniu. Autor zapewnia nas, że dzięki niej poczujemy się lepiej, gdy będziemy  przeżywać miłosne rozterki. Znajdziemy w niej także cytaty znanych osób, które z pewnością pozostaną nam w pamięci. Polecam dla nastolatek i dorosłych!

Cena: ok. 15,90zł


Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)