Zostań konsultantką Avon i ciesz się profitami, jakie niesie ze sobą sprzedaż kosmetyków. Zamawiaj produkty z dostawą do domu korzystając z dużych rabatów - nawet do 40%. Jeśli chcesz zarobić dodatkową gotówkę, to bycie Konsultantką Avon jest czymś dla Ciebie! Sama rejestracja trwa chwilę, a działać możesz od razu. Na początek otrzymasz za darmo pakiet powitalny. Jako konsultantka nie masz obowiązku składania zamówienia w każdym miesiącu. To Ty decydujesz o tym kiedy, i czy zamawiasz. Bycie konsultantką Avon daje wiele możliwości i jest świetnym zajęciem dodatkowym, które możesz wykonywać, kiedy tylko masz na to ochotę. Duża elastyczność, kosmetyki w bardzo dobrych cenach oraz możliwość zarobku, to tylko niektóre z korzyści, jakie daje rejestracja w Avon.

PRINTORAMA Impresja, wschód słońca Claude Monet

Impresjonizm jest moim ulubionym kierunkiem w malarstwie. Jego nazwa pochodzi od obrazu Claude Monet Impresja, wschód słońca. Możemy cieszyć się widokiem obrazów nie tylko podziwiając je w muzeach na całym świecie, ale także we własnym domu i to za niewielkie pieniądze.


PRINTORAMA przenosi na płótna obrazy znanych malarzy i dzięki temu możemy kupić piękne reprodukcje obrazów, które każdego dnia będą cieszyły nasze oko. Reprodukcja, którą posiadam została perfekcyjnie wykonana z uwzględnieniem każdego detalu i jest gotowa do powieszenia bez konieczności oprawiania jej w ramę.

Obraz, który wybrałam najbardziej pasuje do salonu i właśnie tam został powieszony. Jest to Impresja, wschód słońca Claude'a Moneta. Ukazuje on ulotną i przemijającą chwilę. Najważniejsze znaczenie ma to, jak został namalowany, a nie co przedstawia. Obraz jest niezwykły i wzbudza zainteresowanie każdego gościa.

Wymiary tej reprodukcji to 130x100x2cm, jednak na zamówienie dostępne są inne wymiary i formaty. Obrazy naciągane są na krosna o grubości 2cm wykonane z sezonowego drewna sosnowego. Drukowane są na śnieżnobiałym, włoskim płótnie, o delikatnym splocie, co sprawia, że reprodukcje wyglądają realistycznie. Do produkcji obrazów używane są tusze HP Vivera, które zapobiegają blaknięciu na skutek światła, więc nie musimy się obawiać, że po jakimś czasie kolory nie będą tak żywe.


W sklepie PRINTORAMA znajdziemy mnóstwo reprodukcji dzieł sławnych malarzy, m.in. Claude Monet, Van Gogh, Leonardo da Vinci, Pablo Picasso, Michelangelo Buonarroti (Michał Anioł), Edvard Munch oraz wiele innych. To idealny pomysł na ekskluzywny prezent na każdą okazję.

http://print-o-rama.pl/

Komentarze

  1. podoba mi się. na oryginalny obraz stać tylko galerie i muzea :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Rzeczywiście świetny pomysł na prezent, nietypowy...

    OdpowiedzUsuń
  3. Mój Jacek ma firmę reklamową i drukuje takie obrazy na płótnie też :) Niektóre na prawdę fajnie wyglądają, jakby były na malowane farbami :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)