Zostań konsultantką Avon i ciesz się profitami, jakie niesie ze sobą sprzedaż kosmetyków. Zamawiaj produkty z dostawą do domu korzystając z dużych rabatów - nawet do 40%. Jeśli chcesz zarobić dodatkową gotówkę, to bycie Konsultantką Avon jest czymś dla Ciebie! Sama rejestracja trwa chwilę, a działać możesz od razu. Na początek otrzymasz za darmo pakiet powitalny. Jako konsultantka nie masz obowiązku składania zamówienia w każdym miesiącu. To Ty decydujesz o tym kiedy, i czy zamawiasz. Bycie konsultantką Avon daje wiele możliwości i jest świetnym zajęciem dodatkowym, które możesz wykonywać, kiedy tylko masz na to ochotę. Duża elastyczność, kosmetyki w bardzo dobrych cenach oraz możliwość zarobku, to tylko niektóre z korzyści, jakie daje rejestracja w Avon.

ZAP-IT! Poczuj ulgę po ukąszeniu komara

Choć sezon na komary już się kończy, to wciąż widuję gdzieś ''niedobitki''. W tym roku (całe szczęście) komarów nie było aż tak wiele, jak w poprzednich latach, jednak kilkakrotnie zostałam przez nie ukąszona. Całe szczęście zawsze miałam przy sobie ZAP-IT!

Od producenta:

- ZAP-IT jest rewolucyjnym, kieszonkowym urządzeniem, które niezwykle skutecznie uwalnia od uczucia swędzenia i obrzęku po ukąszeniu komarów,  innych insektów, pokrzyw czy meduz!
- ZAP-IT błyskawicznie redukuje zaognienia i uczucie swędzenia. Szczególnie przydatny dla wszystkich, którzy reagują alergicznie na ukąszenia insektów, jak i tych, którzy nie tolerują stosowania środków odstraszających owady!
- Noś go przy sobie! Przyda się nad wodą, w lesie, na działce, w ogrodzie, na polu, na rower czy na boisku! Pozbądź się uczucia swędzenia po ukąszeniu komara, meszek, pokrzywy  i innych insektów!
- Gdziekolwiek idziesz, cokolwiek robisz nie możesz pozbyć się ryzyka ukąszenia komara lub innych insektów! Środek odstraszający owady pomaga, ale jak wszyscy wiemy, one i tak znajdą sposób, by Cię dopaść! Dobrze, żebyś miał ZAP-IT przy sobie, ale także w swojej domowej apteczce, w bagażu podróżnym czy sportowej torbie! Nigdy nie wiesz kiedy Cię coś ukąsi!

Więcej informacji znajdziecie Tutaj.


Cena: 29,90zł
Zamówienie >KLIK<

Moja opinia:

ZAP-IT jest małym i z wyglądu niepozornym urządzeniem, ale o dużej skuteczności. Jest bardzo lekki, mały dlatego zawsze można go mieć przy sobie. Jego sposób użycia jest banalnie prosty. Wystarczy przyłożyć końcówkę w miejscu i obok ukąszenia i naciskać przycisk ok. 5 razy. Nie martwcie się, to nie boli. Czuć jedynie przez ułamek sekundy bardzo delikatne mrowienie, ukłucie.  Już chwilę od aplikacji odczuwalna jest ulga. Nie rozdrapuję już bąbla po ukąszeniu do krwi, tak jak kiedyś to robiłam. Ten gadżet naprawdę działa i sprawia, że nie mam ochoty przez kilka godzin lub nawet dni drapać się w miejscu ukąszenia. Oprócz tego, że łagodzi świąd, sprawia że obrzęk szybciej znika. ZAP-IT jest skuteczny, bezpieczny i wydajny, bo działa aż do 1000 ukąszeń. Warto go mieć przy sobie w sezonie letnim nad wodą, w lesie, górach, na działkach i oczywiście w domu.

Znacie ZAP-IT? :)

Komentarze

 1. Nie znam, ale warto takie urządzonko, które przypomina mi gwizdek:) mieć w sezonie letnim przy sobie.

  OdpowiedzUsuń
 2. w tym roku na szczęście komary mnie omijały

  OdpowiedzUsuń
 3. Mamy :) i używamy. Jesień jest ciepła i komarów jest jeszcze sporo. Dzisiejszej nocy mojego syna pogryzł jeden taki... ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super sprawa, za rok postaram się wypróbować :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pierwsze widzę! :D Mnie na szczęście zbyt wiele komary nie gryzą. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. widziałam już pozytywne recki tego produktu:) coś w tym musi być.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow, nigdy o tym nie słyszałam. Fajna rzecz :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)