Zostań konsultantką Avon i ciesz się profitami, jakie niesie ze sobą sprzedaż kosmetyków. Zamawiaj produkty z dostawą do domu korzystając z dużych rabatów - nawet do 40%. Jeśli chcesz zarobić dodatkową gotówkę, to bycie Konsultantką Avon jest czymś dla Ciebie! Sama rejestracja trwa chwilę, a działać możesz od razu. Na początek otrzymasz za darmo pakiet powitalny. Jako konsultantka nie masz obowiązku składania zamówienia w każdym miesiącu. To Ty decydujesz o tym kiedy, i czy zamawiasz. Bycie konsultantką Avon daje wiele możliwości i jest świetnym zajęciem dodatkowym, które możesz wykonywać, kiedy tylko masz na to ochotę. Duża elastyczność, kosmetyki w bardzo dobrych cenach oraz możliwość zarobku, to tylko niektóre z korzyści, jakie daje rejestracja w Avon.

Książka do kolorowania Rośliny kwitnące

Dziś zaprezentuję Wam kolorowankę wydawnictwa Vesper. Znajdziemy w niej ponad 40 ilustracji przedstawiające rośliny z całego świata. Rysunki zostały zaczerpnięte z najstarszego czasopisma botanicznego, które jest wydawane przez Królewskie Ogrody Botaniczne w Kew w Wielkiej Brytanii.


Książka wykonana jest ze znakomitej jakości papieru, dlatego bez obaw możemy kolorować nie martwiąc się o to, że kolor kredek przebije się na drugą stronę. Ilustracje są piękne, jednak pokolorowanie ich wcale nie jest takie proste, jak może się wydawać. Liście oraz kwiaty mają różne odcienie, więc z pewnością potrzebna jest większa ilość kolorowych kredek.

Początkowo myślałam, że kolorowankę zostawię sobie, jednak podarowałam ją przyjaciółce, która ma fioła na punkcie kwiatów i z upominku bardzo się ucieszyła. Uważam, że książka będzie fantastycznym pomysłem na prezent dla każdego miłośnika roślin i oczywiście kolorowanek :)


Cena: 29,90zł/96 stron.

Komentarze

  1. Bardzo ciekawa, ja jestem jednak na etapie kolorowania kolorowanek dla dzieci ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wow ! Świetna jest ta kolorowanka. Chyba ją kupie bo moja obecna już się pokolorowała ;)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)