Zostań konsultantką Avon i ciesz się profitami, jakie niesie ze sobą sprzedaż kosmetyków. Zamawiaj produkty z dostawą do domu korzystając z dużych rabatów - nawet do 40%. Jeśli chcesz zarobić dodatkową gotówkę, to bycie Konsultantką Avon jest czymś dla Ciebie! Sama rejestracja trwa chwilę, a działać możesz od razu. Na początek otrzymasz za darmo pakiet powitalny. Jako konsultantka nie masz obowiązku składania zamówienia w każdym miesiącu. To Ty decydujesz o tym kiedy, i czy zamawiasz. Bycie konsultantką Avon daje wiele możliwości i jest świetnym zajęciem dodatkowym, które możesz wykonywać, kiedy tylko masz na to ochotę. Duża elastyczność, kosmetyki w bardzo dobrych cenach oraz możliwość zarobku, to tylko niektóre z korzyści, jakie daje rejestracja w Avon.

trnd - Monte Snack

Każdy z nas choć od czasu do czasu sięga po małą, słodką przekąskę. A co powiecie na nowość firmy Zott - mleczką kanapkę Monte Snack? :)

Jakiś czas temu w ramach projektu trnd otrzymałam 12 kanapek mlecznych dla siebie oraz 12 do rozdania znajomym. Gdy po raz pierwszy spróbowałam Monte Snack doszłam do wniosku, że to najlepsza kanapka mleczna, jaką jadłam, choć nie próbowałam wszystkich dostępnych na rynku. Czekoladowo-orzechowy krem najbardziej mi w niej smakuje! :)


Monte Snack polubiłam nie tylko ja, ale także moja rodzina i znajomi łącznie z ich dziećmi. Z pewnością będę po nią sięgać częściej, bo tego typu przekąska smakuje mi bardziej niż jakiś zwykły baton.


Próbowaliście już Monte Snack? :)

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)