Zostań konsultantką Avon i ciesz się profitami, jakie niesie ze sobą sprzedaż kosmetyków. Zamawiaj produkty z dostawą do domu korzystając z dużych rabatów - nawet do 40%. Jeśli chcesz zarobić dodatkową gotówkę, to bycie Konsultantką Avon jest czymś dla Ciebie! Sama rejestracja trwa chwilę, a działać możesz od razu. Na początek otrzymasz za darmo pakiet powitalny. Jako konsultantka nie masz obowiązku składania zamówienia w każdym miesiącu. To Ty decydujesz o tym kiedy, i czy zamawiasz. Bycie konsultantką Avon daje wiele możliwości i jest świetnym zajęciem dodatkowym, które możesz wykonywać, kiedy tylko masz na to ochotę. Duża elastyczność, kosmetyki w bardzo dobrych cenach oraz możliwość zarobku, to tylko niektóre z korzyści, jakie daje rejestracja w Avon.

Obuwie Hooy po raz trzeci

Butów nigdy jakoś szczególnie nie oszczędzam. Nie lubię zwracać uwagi, czy aby gdzieś ich przypadkiem nie ubrudzę itp., bo to buty mają służyć mnie, a nie odwrotnie. Obuwie Hooy poddane więc było ciężkim próbom, m.in. wyprawa do lasu czy na rower.

Po przejechaniu w sumie zdecydowanie ponad stu kilometrów rowerem oraz po kilku wędrówkach po lesie muszę stwierdzić, że buty zdecydowanie spełniają swoje zadanie. Dobrze podtrzymują stopę, są bardzo wygodne i nie obcierają. Mają miękką wkładkę, dlatego chodzenie w nich to czysta przyjemność. Dodatkowo są ciepłe, więc mam zamiar nosić je nawet do późnej jesieni :)


Komentarze

 1. Pokochałam porządne, sportowe obuwie :)) Wszędzie w nim chodzę ostatnio. Pozdrawiam serdecznie ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Kolorystyka zaprojektowano ciekawie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kolory są świetne :) i buty wyglądają na solidne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie wyglądają i są zapewne wygodne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam inną wersję kolorystyczną tych butów i również jestem bardzo zadowolona.
  :*

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)