Zostań konsultantką Avon i ciesz się profitami, jakie niesie ze sobą sprzedaż kosmetyków. Zamawiaj produkty z dostawą do domu korzystając z dużych rabatów - nawet do 40%. Jeśli chcesz zarobić dodatkową gotówkę, to bycie Konsultantką Avon jest czymś dla Ciebie! Sama rejestracja trwa chwilę, a działać możesz od razu. Na początek otrzymasz za darmo pakiet powitalny. Jako konsultantka nie masz obowiązku składania zamówienia w każdym miesiącu. To Ty decydujesz o tym kiedy, i czy zamawiasz. Bycie konsultantką Avon daje wiele możliwości i jest świetnym zajęciem dodatkowym, które możesz wykonywać, kiedy tylko masz na to ochotę. Duża elastyczność, kosmetyki w bardzo dobrych cenach oraz możliwość zarobku, to tylko niektóre z korzyści, jakie daje rejestracja w Avon.

Crazy Drawings - Antystresowe kolorowanki dla dorosłych

Czy podczas kolorowania można się zrelaksować? Oczywiście! Sama po ciężkim dniu wieczorem coraz chętniej sięgam po kolorowanki dla dorosłych Crazy Drawings.


Podczas kolorowania mogę wyłączyć się choć na parę chwil. Jedyne co mi przychodzi wtedy do głowy to pytanie: ''Po jaki kolor tym razem sięgnę?'' Dla wielu może wydawać się to głupie i dziecinne, ale ten kto miał okazję malować (nie mam na myśli teraz okresu dziecięcego), to wie, że ta czynność potrafi bardziej zrelaksować niż leżenie na kanapie i oglądanie telewizji, czy przeglądanie stron internetowych.
W kolorowance Crazy Drawings zajdziemy aż 50 ilustracji do pokolorowania, a prawie na każdej z nich są drobne elementy, dlatego trochę czasu ta czynność pochłania, więc nie musimy martwić się, że w parę dni pokolorujemy wszystko, bo to raczej niemożliwe ;)

Cena kolorowanki: 24,99zł KLIK
Zachęcam po polubienia fanpage'a Crazy Drawings
 

Kolorowanie potrafi przenieść nas ponad problemy dnia codziennego i według mnie jest formą artystycznej terapii.

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)