VOBRO - Jamajka i Michaś w Wielkanocnym wydaniu

Wielkanoc tuż, tuż. W tym roku spędzimy te święta w kameralnym gronie, ale i tak warto sobie i komuś ten czas nieco osłodzić :) Vobro tym razem przygotowało pięknie zapakowane praliny, które będą idealne na niezobowiązujący upominek, albo po prostu na przekąskę dla nas samych.Wielkanocna szata graficzna opakowań pralin Jamajka oraz Michaś wraz z życzeniami ''Wishing you a Happy Easter'' bardzo mi się podoba! Dajcie znać, czy Wam również. Wewnątrz torebek, o wadze 200g każda, znajdują się pakowane pojedynczo cukierki o dwóch wyjątkowych smakach: kokosowo-mlecznym oraz czekoladowym z orzechami arachidowymi.
Muszę wspomnieć, że od cukierków Jamajka jestem po prostu uzależniona. Do tej pory zawsze kupowałam je w Biedronce na wagę. To kokosowo-mleczne nadzienie jest rewelacyjne! Fani kokosowego smaku będą zachwyceni.

Cukierki Michaś, to idealny mix czekolady, kakaowego nadzienia i drobno posiekanych chrupiących orzeszków arachidowych. Takie klasyczne, znane wszystkim połączenie lubi chyba większość z nas, dlatego jest to fajny pomysł na ''bezpieczny'' upominek z okazji Świąt Wielkanocnych. Uwielbiam je i szczerze Wam polecam.

Ja ze swojej strony zachęcam Was do zakupu cukierków Michaś i Jamajka od Vobro, po pierwsze, żeby wspierać polską firmę, a po drugie, aby móc razem z bliskimi rozkoszować się ich smakiem, zarówno na co dzień, jak i od święta.
Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)