Zamówienie z Rosegal

W dzisiejszym poście pokażę Wam rzeczy, które kilka tygodni temu zamówiłam w sklepie internetowym Rosegal. O ile się nie mylę, to moje pierwsze zamówienie z tej stronki. Dajcie znać, czy Wy coś zamawialiście z tego sklepu i jakie są Wasze opinie.

Na początek sweter, z którego najbardziej jestem zadowolona. Wygląda na dobry jakościowo i z rozmiarem też udało mi się trafić. Był najdroższą z rzeczy, jakie zamówiłam, ale prezentuje się moim zdaniem najlepiej. Niestety, widzę, że został już wyprzedany -Klik-, ale znalazłam bardzo podobny szary sweter.


Kolejną rzeczą, którą zamówiłam za dosłownie kilka dolarów jest narzutka. Wykonana została z cienkiego, lekko przezroczystego materiału, a więc jest typowo letnia, na chłodniejsze dni. Pechowo się złożyło, ale tej narzutki również już nie ma (być może chwilowo) w sprzedaży -Klik-. Znalazłam za to podobną, ale ze znacznie grubszego materiału -Klik-.

Ostatnia bluza całe szczęście jest wciąż w sprzedaży! ;) Jest ona na miękkim i przyjemnym polarze. Bardzo ciepła, dlatego będzie idealna na mroźne dni. Dostępna jest w dwóch kolorach - szarym i czarnym, rozmiar uniwersalny. Szkoda, że nie ma różnej rozmiarówki, bo wolałabym trochę większą i z nieco dłuższymi rękawami.


Z kodem RGNancy możecie zrobić zakupy z 12% zniżką.

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)