Zostań konsultantką Avon i ciesz się profitami, jakie niesie ze sobą sprzedaż kosmetyków. Zamawiaj produkty z dostawą do domu korzystając z dużych rabatów - nawet do 40%. Jeśli chcesz zarobić dodatkową gotówkę, to bycie Konsultantką Avon jest czymś dla Ciebie! Sama rejestracja trwa chwilę, a działać możesz od razu. Na początek otrzymasz za darmo pakiet powitalny. Jako konsultantka nie masz obowiązku składania zamówienia w każdym miesiącu. To Ty decydujesz o tym kiedy, i czy zamawiasz. Bycie konsultantką Avon daje wiele możliwości i jest świetnym zajęciem dodatkowym, które możesz wykonywać, kiedy tylko masz na to ochotę. Duża elastyczność, kosmetyki w bardzo dobrych cenach oraz możliwość zarobku, to tylko niektóre z korzyści, jakie daje rejestracja w Avon.

Lily Lolo - Sculpt & Glow Contour Duo

Właściwe użycie bronzera pomoże pięknie wymodelować twarz, uwydatnić i zaakcentować kości policzkowe. Właściwy pędzel (ten, który polecam - klik) plus dobry jakościowo kosmetyk może zdziałać cuda. Moimi ulubionymi bronzerami są te z firmy Lily Lolo. Ostatnio najczęściej używam Sculpt & Glow Contour Duo. Przypomnę, że firma ta ma w ofercie naturalne kosmetyki kolorowe, które nie zawierają sztucznych kompozycji zapachowych ani talku.

Duo do konturowania zamknięte jest w kompaktowym opakowaniu z lusterkiem. Po lewej stronie znajdziemy bronzer w pięknym kolorze, przypominający odcieniem mleczną czekoladę. Myślę, że będzie on odpowiedni do każdej karnacji (tak też zapewnia producent). Intensywność koloru można stopniować do uzyskania zadowalającego efektu, w zależności od tego, czy wykonujemy dzienny, czy wieczorowy makijaż. W składzie kosmetyku znajdziemy, m.in. olejek arganowy oraz wyciąg z mikołajka nadmorskiego, które dodatkowo będą pielęgnowały skórę.

 Sculpt & Glow Contour Duo dostępne jest w sklepie internetowym www.costasy.pl

Bronzer doskonale współgra z rozświetlaczem, który w zależności od potrzeb możemy nałożyć w mniejszej, bądź większej ilości. Kosmetyk odbija światło, dając efekt promiennej, świetlistej i zdrowej skóry. Bez obaw, rozświetlacz nie zawiera drobin, które wyglądałyby na twarzy tandetnie. Gdy stosuję to duo, w rezultacie często nawet nie nakładam już różu, ponieważ sam ten bronzer plus rozświetlacz dają zadowalający mnie efekt. To kolejny kosmetyk Lily Lolo, który zawładnął moim sercem, i który szczerze polecam.


Dajcie znać, czy znacie ten zgrany duet od Lily Lolo? :)

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)