Bio-Quinon Active Q10 Gold - Pharma Nord

Od jakiegoś czasu zaczęłam przyjmować suplement diety z koenzymem Q10 i witaminą C firmy Pharma Nord. Bardzo ciekawa byłam działania koenzymu Q10, który naturalnie występuje w organizmie i jest też substancją, która zwana jest eliksirem młodości. Myślę, że połączenie tej substancji z witaminą C, to super rozwiązanie.

Bio-Quinon Active Q10 Gold to suplement dostępny w opakowaniu zawierającym 30 żelowych, łatwych do połknięcia kapsułek. Dużym plusem jest to, że wystarczy zażywać tylko jedną kapsułkę dziennie, więc jedno opakowanie wystarczy na miesięczną "kurację".
Producent zapewnia, że koenzym Q10 znajdujący się w preparacie niczym nie różni się od tego, który naturalnie występuje w organizmie, pozbawiony jest cis-izomerów. Suplement nie zawiera żadnych zanieczyszczeń i wyprodukowany został zgodnie z duńską kontrolą jakości.

Koenzym Q10 wykazuje działanie stymulujące metabolizm, działa antyoksydacyjnie - zwalcza wolne rodniki, uodparnia komórki na działanie chorobotwórczych drobnoustrojów. Szczególnie polecany jest osobom mającym problemy z sercem/krążeniem oraz chcącym obniżyć poziom cukru we krwi.
Witamina C, jako najsilniejszy antyoksydant razem z koenzymem Q10 stanowi zgrany duet. Chyba nikomu nie trzeba już nawet przypominać o jej dobroczynnych właściwościach.

Choć działanie suplementu nie jest widoczne "gołym okiem", to jednak zażywanie go niewątpliwie będzie wykazywało dobroczynny wpływ na cały nasz organizm. Podczas jego stosowania czułam i nadal czuję się dobrze, nie dopadają mnie żadne infekcje, a poza tym mam więcej energii. Zdecydowanie jest on wart polecenia i wypróbowania.

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)