Zostań konsultantką Avon i ciesz się profitami, jakie niesie ze sobą sprzedaż kosmetyków. Zamawiaj produkty z dostawą do domu korzystając z dużych rabatów - nawet do 40%. Jeśli chcesz zarobić dodatkową gotówkę, to bycie Konsultantką Avon jest czymś dla Ciebie! Sama rejestracja trwa chwilę, a działać możesz od razu. Na początek otrzymasz za darmo pakiet powitalny. Jako konsultantka nie masz obowiązku składania zamówienia w każdym miesiącu. To Ty decydujesz o tym kiedy, i czy zamawiasz. Bycie konsultantką Avon daje wiele możliwości i jest świetnym zajęciem dodatkowym, które możesz wykonywać, kiedy tylko masz na to ochotę. Duża elastyczność, kosmetyki w bardzo dobrych cenach oraz możliwość zarobku, to tylko niektóre z korzyści, jakie daje rejestracja w Avon.

Wspomnienie z dzieciństwa - Inflatable-zone

Gdy napisała do mnie firma inflatable-zone, postanowiłam przejrzeć ich asortyment i już po chwili przypomniały mi się czasy mojego dzieciństwa. Pewnie wiele z Was kojarzy takie dmuchane, wielkie zjeżdżalnie na festynach, wesołych miasteczkach. Najpierw trzeba było się wspiąć po szczebelkach. Pamiętam, że jako dziecko chciałam, jak najszybciej wejść na samą górę, by po chwili móc zjechać w mgnieniu oka! :) Tego typu rozrywka zawsze miała miejsce podczas ciekawych wydarzeń w mieście. Nigdy nie przypuszczałabym, że takie zabawki będą kiedyś tak powszechnie dostępne w sklepach dla każdego. Kiedyś tylko przy wyjątkowych okazjach można było z nich korzystać.
Firma ta ma w swojej ofercie m.in. dmuchane zjeżdżalnie, ale także popularne w ostatnim czasie wielkie piłki, w których możemy chodzić, grać w piłkę nożną, o ile wybierzemy piłkę, z której wystają nam nogi, bo jeśli wybierzemy piłkę typu hamster ball, to całe ciało będzie wówczas zakryte, co możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu. Generalnie znajdziemy na inflatable-zone wszystkie najciekawsze rzeczy, które umilają czas dzieciom i dorosłym. Mogą one służyć do zabawy w wodzie albo na lądzie. Dmuchaną zjeżdżalnię można rozłożyć, np. na urodzinowym przyjęciu, imprezie, nad basenem, jeziorem... W sumie wszędzie tam, gdzie jest na to wystarczająco dużo miejsca.


Piłka do zabaw wodnych - Zorbing Ball, Bubble Soccer Ball, Play the Water Games
Piłka typu hamster ball - Cheap Human Hamster Ball - shopping in inflatable-zone.com
Dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci - Inflatable Zone

W sklepie znajdziemy wszelkie informacje dotyczące dokładnych wymiarów produktów, kolorów, materiałów, z jakich zostały wykonane, dostawy itp. Na darmową przesyłkę mogą liczyć mieszkańcy Kanady, USA, Europy, Australii, Azji. Na każdą zamówioną rzecz otrzymujemy roczną gwarancję oraz zestaw naprawczy, który umożliwi samodzielną (oczywiście ewentualną) drobną naprawdę. Na stronie możemy znaleźć wiele certyfikatów, które świadczą o tym, że produkty są bezpieczne i dobre jakościowo.

Co myślicie o takiej zabawie? Czy Wy też jako dzieci zjeżdżaliście z dmuchanej zjeżdżalni? Ja jako dziecko, nigdy koło takiej atrakcji nie przeszłam obojętnie :)

Komentarze

 1. ja bym i teraz z takiej zjeżdżalni zjeżdżała ;)!

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiałam takie zjeżdżalnie!
  Kulki są super :)

  OdpowiedzUsuń
 3. kule są świetne :)sama w jednej kiedyś byłam :P prawie jak chomik się czułam :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Po ciężkim dniu można by było zapakować się w taką kulę i wiooo przed siebie, mega ubaw ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Sama chętnie bym sobie pozjeżdżałam na takiej zjeżdżalni! Albo te wspaniałe piłki, no aż chce się być znowu dzieckiem :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspomnienia z dzieciństwa :D Super sprawa :D

  OdpowiedzUsuń
 7. ja nigdy nie zjeżdżałam z takiej dmuchanej zjeżdżalni, w moim dzieciństwie nie było takich luksusów :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)