Zostań konsultantką Avon i ciesz się profitami, jakie niesie ze sobą sprzedaż kosmetyków. Zamawiaj produkty z dostawą do domu korzystając z dużych rabatów - nawet do 40%. Jeśli chcesz zarobić dodatkową gotówkę, to bycie Konsultantką Avon jest czymś dla Ciebie! Sama rejestracja trwa chwilę, a działać możesz od razu. Na początek otrzymasz za darmo pakiet powitalny. Jako konsultantka nie masz obowiązku składania zamówienia w każdym miesiącu. To Ty decydujesz o tym kiedy, i czy zamawiasz. Bycie konsultantką Avon daje wiele możliwości i jest świetnym zajęciem dodatkowym, które możesz wykonywać, kiedy tylko masz na to ochotę. Duża elastyczność, kosmetyki w bardzo dobrych cenach oraz możliwość zarobku, to tylko niektóre z korzyści, jakie daje rejestracja w Avon.

Buy Bubble Football

Today, I'm writing about unusual entertainment. I would like to present an assortment of Buybubblefootball Shop. In this shop, you can find some sports gadgets, but not the ordinary ones. If you want to have fun and do something exciting, you should be interested in the offer of wholesale soccer balls. In my opinion, especially bumper ball and bubble soccer suit (see the attached photo) are worth of interest. I dream to try them out! Those balls are really big and suitable for people of height 165-190cm. The maximum weight limit is 120 kg. All products have the necessary certificates: CE, SGS. These are very important for our safety. Both children and adults should have fun with them. Lovers of extreme sports will be delighted as well. The use of bubble ball is a great opportunity to have fun during the summer time. Such active holidays would give us remarkable memories.


Moreover, playing a giant football gives a lot of fun. It is very large, namely the diameter is 0,7m. I can only imagine how cool it would be to play bubble football game with such a big ball. I don't think that anyone could get bored.

Do you want to know what does it feel like to fly? Try playing on the water trampoline! When I saw it, I simply couldn't believe. I'm pretty sure that it must be very cool. Playing in water is always cool. One should try something extraordinary from time to time. The width is 3m, but it is also possible to buy a trampoline of a different size. Shipping is free for Europe, Asia, Australia, United States and Canada.


According to the shop, we can count on an express delivery of selected products. The products should arrive within 12 working days after payment. Furthermore, you should know that you can return your products, but before opening and using them. Return should be requested within 5 business days after the order has been delivered. In cases of some products, the shipping is free for selected countries. The manufacturer assures us that we will obtain a product of a very high quality. That is why we get a 1-year warranty. What is more, we receive a repair kit that enables us to repair our product. Additionally, there is a possibility of printing a chosen logo (for free of course).

I think you will find there many things that you will like.

Wersja po polsku:

Dzisiaj napisze o nietypowej rozrywce. Chciałabym zaprezentować Wam asortyment sklepu Buy Bubble Football. W tym sklepie znajdziecie sportowe gadżety, ale nie takie zwyczajne. Jeśli chcesz się dobrze bawić i zrobić coś ekscytującego, powinieneś zainteresować się ofertą sklepu. Godna zainteresowania jest piłka zderzaka i piłka do gry w piłkę nożną. Marzę, by móc ją wypróbować! Piłki są naprawdę bardzo duże i będą odpowiednie dla osób o wzroście 165-190cm o maksymalnej wadze 120kg. Zarówno dzieci, jak i dorośli mieliby z tego niezłą frajdę. W dodatku miłośnicy sportów ekstremalnych będą zachwyceni. Wszystkie produkty mają niezbędne certyfikaty: CE, SGS. To bardzo ważne dla naszego bezpieczeństwa.

Zabawa z wykorzystaniem Bubble ball jest świetnym rozwiązaniem do zabawy w okresie letnim. Tego typu aktywne wakacje byłyby niezwykłym wspomnieniem dla każdego z nas. Nie sądze, że gra taką piłką mogłaby się komukolwiek znudzić.

Chcesz wiedzieć, jak to jest latać? Spróbuj zabawy na wodnej trampolinie! Kiedy ją zobaczyłam, nie mogłam uwierzyć w to, co widzę. Jestem pewna, że to jest świetna rzecz. Zabawa w wodzie jest zawsze super. Warto spróbować czegoś niezwykłego. Rozmiar: 3m, ale jest możliwość zamówienia innego rozmiaru. Dostawa jest darmowa do wszystkich europejskich krajów, Azji, Australii, Stanów Zjednoczonych i Kanady.

W dodatku, dużo radości sprawi gra gigantyczną piłką do footballu. Wyobrażam sobie, jak świetnie byłoby nią grać. Nie sądzę, że taka gra mogłaby się komukolwiek znudzić.

Zamawiając piłkę możemy liczyć na szybką dostawę. Produkt dotrze w ciągu 12 dni roboczych po zapłaceniu. Powinieneś wiedzieć, że jest możliwość zwrotu produktów przed ich otwarciem i użyciem. Zwrotu należy dokonać w ciągu 5 dni od dnia otrzymania przesyłki. Wysyłka do Stanów Zjednoczonych, Kanday, Europy i Australii jest darmowa. Dostawa do pozostałych krajów jest płatna. Producent zapewnia nas, że otrzymujemy produkt bardzo wysokiej jakości. Z tego powodu otrzymujemy jeden rok gwarancji. Co więcej dostajemy także zestaw naprawczy. Gdy dojdzie do jakiegoś uszkodzenia, możemy sami to naprawić. Co ciekawe, jest możliwość nadrukowania wybranego przez nas logo (oczywiście za darmo).

Po więcej informacji zapraszam na stronę www.buybubblefootball.com. Myślę, że znajdziecie tam wiele rzeczy, które Wam się spodobają.

Komentarze

 1. Czytałam już o tej piłce na innych blogach, świetna sprawa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A mi trochę smutno, w sumie mi nic do tego jakie posty piszesz ale na blogu kosmetycznym o piłkach? Sami do mnie pisali bodajże 3 razy ale jakoś trzymam się założeń bloga...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiem Ci, że dla mnie to była głównie dobra okazja do tego, by podszlifować swój angielski, choć zdaję sobie sprawę, że i tak artykuł jest daleki od ideału.
   Swoją drogą, od poczatku prowadzenia bloga piszę tak naprawę o wszystkim... Pojawia się żywność, herbaty, gadżety, ubrania sprzęty domowe, np. do sprzątania. Jest to jednak rzadkością, bo i tak przeważają wpisy nt. kosmetyków, bo te lubię najbardziej. Sama bardzo chętnie czytam na innych blogach o różnych produktach, niekoniecznie kosmetycznych i dzięki temu wiem, co mamy nowego na rynku. Odnalazłam nawet parę perełek dzięki tego typu wpisom.

   Usuń
  2. Ja wszystko rozumiem, no ale jednak ja jestem dziwadłem i zawsze marudze ;D

   Usuń
  3. Oj przestań gadać głupoty! To podobno ja jestem największą marudą.. Heh ;-)

   Usuń
 3. Wodna trampolina brzmi zachęcająco :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Oooo, zawsze chciałam się pozderzać z ludźmi w takiej piłce, ale nawet nie mam gdzie tego zrobić :( Mimo to, to na pewno super zabawa

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytałam już o tej stronie :) sama miałam okazję jedynie być w takiej kulo/piłce na wodzie :) fajna zabawa

  OdpowiedzUsuń
 6. zawsze chciałam znaleźć się w takiej kuli

  OdpowiedzUsuń
 7. kiedyś widziałam zabawę w takiej kuli

  OdpowiedzUsuń
 8. omo taka zabawa musi być przednia ;)!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)