Suszarka do delikatnych tkanin LEIFHEIT

Dzięki portalowi urodaizdrowie.pl oraz firmie Leifheit dowiedziałam się o istnieniu niezwykle przydatnego gadżetu, jakim jest rozkładana suszarka do suszenia delikatnych tkanin.

Nie wszystkie tkaniny można suszyć rozwieszone na suszarce. Te delikatne, jak np. z kaszmiru, jedwabiu, czy wełny powinno suszyć się w stanie rozłożonym. Ja zawsze tak robiłam, dzięki czemu moje ubrania nigdy się nie deformowały. Jednak w tym celu musiałam rozkładać ręczniki, które po chwili nasiąkały wodą, przez co jeden sweter potrzebował nawet 3 dni, żeby całkowicie wyschnąć... Prawdziwe utrapienie!


Jakiś czas temu otrzymałam suszarkę do tkanin delikatnych marki Leifheit, która jest prawdziwym hitem! Złożona, zajmuje bardzo mało miejsca i można ją wcisnąć wszędzie. Rozłożenie i przymocowanie jej zajmuje chwilę. Rozłożyć ją można w kilka sekund ale uważajmy, bo podczas rozkładania ona się błyskawicznie rozpręża i można dostać ''w zęby'' ;)


Można ją umocować na suszarce, na wannie, pralce lub gdzie chcecie nawet na podłodze. Ułożone na niej ubranie nie będzie wygniecione ani tym bardziej zdeformowane. Swetry i bluzki, które kiedyś potrzebowały na wyschnięcie 3 dni, dzisiaj wysychają w jeden dzień, a jak jest upał to nawet w parę godzin. Ułatwia to specjalna siateczka, które umożliwia cyrkulację powietrza i nie trzeba już wymieniać mokrych ręczników spod ubrań... jednym słowem rewelacja :)


Cena zachęca do zakupu, ponieważ w sklepie Leifheit wynosi 35zł, co jak za takie ułatwienie w suszeniu delikatnych ubrań, to żadna kwota. Ze swojej strony bardzo polecam!

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)