Vobro - Galaretki z sokiem owocowym w czekoladzie Jelly DOT

Niewiele ponad miesiąc temu wspominałam Wam o galaretkach owocowych Jelly DOT, które idealnie sprawdzają się jako letnia przekąska, którą można wszędzie ze sobą zabrać bez ryzyka, że słodkości nam się rozpuszczą. Ostatnio jednak pojawiła się ich nowa wersja ''wzbogacona'' o czekoladową otoczkę. Czasami myślę, że Vobro mnie już niczym nie zaskoczy, ale potem okazuje się, że jest inaczej ;)


Galaretki pektynowe Jelly DOT in chocolate występują w trzech wariantach smakowych: pomarańczowym, cytrynowym oraz wiśniowym. Każdy z cukierków pokryty jest bardzo smaczną i wysokiej jakości deserową czekoladą. Mają one wyjątkowy smak i aromat, ale nie jest on zasługą sztucznych aromatów. Co więcej, ich intensywne kolory również nie wynikają z zastosowania sztucznych barwników. Zdecydowanie preferuję właśnie takie słodkości!Cukierki Jelly DOT w czekoladzie dostępne są w sprzedaży na wagę, a także w opakowaniach: 1kg oraz 200g.


 Z całą pewnością mogę powiedzieć, że Vobro wypuściło na rynek najlepsze w smaku galaretki z sokiem owocowym, które po pierwsze nie są przesłodzone, po drugie mają dużo lepszy skład w porównaniu z innymi tego typu cukierkami i po trzecie nie są za twarde, ale też nie są zbyt miękkie. Jeśli spotkacie je w swoich sklepach, to bardzo polecam Wam je wypróbować. Z tego, co widzę są również dostępne na Allegro w bardzo dobrej cenie :)

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)