Zostań konsultantką Avon i ciesz się profitami, jakie niesie ze sobą sprzedaż kosmetyków. Zamawiaj produkty z dostawą do domu korzystając z dużych rabatów - nawet do 40%. Jeśli chcesz zarobić dodatkową gotówkę, to bycie Konsultantką Avon jest czymś dla Ciebie! Sama rejestracja trwa chwilę, a działać możesz od razu. Na początek otrzymasz za darmo pakiet powitalny. Jako konsultantka nie masz obowiązku składania zamówienia w każdym miesiącu. To Ty decydujesz o tym kiedy, i czy zamawiasz. Bycie konsultantką Avon daje wiele możliwości i jest świetnym zajęciem dodatkowym, które możesz wykonywać, kiedy tylko masz na to ochotę. Duża elastyczność, kosmetyki w bardzo dobrych cenach oraz możliwość zarobku, to tylko niektóre z korzyści, jakie daje rejestracja w Avon.

Vobro - Love & Cherry - Praliny z wiśnią w alkoholu

Jednymi z moich ulubionych pralin są bez wątpienia wiśnie w alkoholu pokryte czekoladą. Te od Vobro są moim zdaniem najlepsze i jeśli jeszcze ich nie próbowaliście, to czas najwyższy to zrobić :)


Praliny Love & Cherry to czekoladki w kształcie serca, które kryją w swoim wnętrzu całą wiśnię zatopioną w alkoholu. Pokryte są wysokiej jakości czekoladą deserową. Można znaleźć je w sklepach na wagę, ale często dostępne są również w mniejszych opakowaniach, które idealnie sprawdzają się na prezent. Ich smak jest na tyle wyjątkowy, że zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy. Czekoladki nadziewane wiśnią Love & Cherry nie zawierają oleju palmowego, barwników ani konserwantów.


Dajcie znać, czy próbowaliście tych pralin od Vobro. Jestem ciekawa, czy też Wam smakują :)

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)