Zostań konsultantką Avon i ciesz się profitami, jakie niesie ze sobą sprzedaż kosmetyków. Zamawiaj produkty z dostawą do domu korzystając z dużych rabatów - nawet do 40%. Jeśli chcesz zarobić dodatkową gotówkę, to bycie Konsultantką Avon jest czymś dla Ciebie! Sama rejestracja trwa chwilę, a działać możesz od razu. Na początek otrzymasz za darmo pakiet powitalny. Jako konsultantka nie masz obowiązku składania zamówienia w każdym miesiącu. To Ty decydujesz o tym kiedy, i czy zamawiasz. Bycie konsultantką Avon daje wiele możliwości i jest świetnym zajęciem dodatkowym, które możesz wykonywać, kiedy tylko masz na to ochotę. Duża elastyczność, kosmetyki w bardzo dobrych cenach oraz możliwość zarobku, to tylko niektóre z korzyści, jakie daje rejestracja w Avon.

Dzień Darmowej Dostawy - co warto kupić?

Wiem, że wiele z Was zrobi, bądź już zrobiła zakupy przez internet korzystając z Dnia Darmowej Dostawy. Wiele sklepów oferuje bezpłatną przesyłkę zamówionych produktów, więc uważam że warto skorzystać. Dlatego mam do Was pytanie, na co Wy się skusicie w tym roku i do których sklepów warto zajrzeć? :)

Komentarze

 1. Poprzeglądam sobie....może coś znajdę :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja chyba nic nie kupię. Kosmetyki wywalają się z szafek xd

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jeszcze nie wiem, chyba wykorzystam tą promocje na zakupy w minti lub Pat&Rub ;) tylko nie wiem czy w tym drugim tez obowiązuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. wszyscy o tym mówią, byłam dziś w odwiedzinach u koleżanki a ona wertowała internet w poszukiwaniu okazji i ciągle zamawiała coś dla dzieciaków. ja jeszcze nie złożyłam żadnego zamówienia

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja kupilam sobie kilka semilaczkow oraz tt z rączką. :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)