Zostań konsultantką Avon i ciesz się profitami, jakie niesie ze sobą sprzedaż kosmetyków. Zamawiaj produkty z dostawą do domu korzystając z dużych rabatów - nawet do 40%. Jeśli chcesz zarobić dodatkową gotówkę, to bycie Konsultantką Avon jest czymś dla Ciebie! Sama rejestracja trwa chwilę, a działać możesz od razu. Na początek otrzymasz za darmo pakiet powitalny. Jako konsultantka nie masz obowiązku składania zamówienia w każdym miesiącu. To Ty decydujesz o tym kiedy, i czy zamawiasz. Bycie konsultantką Avon daje wiele możliwości i jest świetnym zajęciem dodatkowym, które możesz wykonywać, kiedy tylko masz na to ochotę. Duża elastyczność, kosmetyki w bardzo dobrych cenach oraz możliwość zarobku, to tylko niektóre z korzyści, jakie daje rejestracja w Avon.

Dlaczego warto nosić czapkę?

Wiem, że wiele kobiet unika noszenia czapki z obawy przed zepsuciem swojej fryzury. Kobiety boją się, że ich włosy staną się oklapnięte, matowe i szybciej będą się przetłuszczały. Jednak to mróz najbardziej szkodzi naszym włosom i skórze głowy, przez co po zimie możemy dostrzec, że włosy stały się matowe i łamliwe. Pamiętajmy też, że to właśnie przez głowę tracimy najwięcej ciepła!

czapka zima ochrona włosów mróz

Dlaczego trzeba chronić włosy przed zimnem?

Zimno ma fatalny wpływ na cebulki włosów. Pod wpływem mrozu dochodzi do ich uszkodzenia, a stąd jest o krok od wypadania włosów. Może to nastąpić nawet po kilku tygodniach.
Rozdwajające się końcówki po zimie to dość powszechny problem. Starajmy się chować nasze włosy pod czapkę lub kurtkę, a jeśli nie to przynajmniej każdego dnia nakładajmy na końcówki odżywki, sera, olejki itp.

Jaką czapkę wybrać?

Przede wszystkim czapka nie może uciskać głowy, ale nie może być też zbyt luźna, by przy silniejszym wietrze nie spadła nam z głowy. Najlepiej gdyby była wykonana z naturalnych materiałów, np. wełna, kaszmir, bawełna. Kupujmy czapki, które nam się podobają, by każdego dnia chętnie je nosić. Ważne jest, by czapka zakrywała uszy!

Nigdy nie wychodź z mokrymi ani wilgotnymi włosami na mróz!

Takie postępowanie obniża odporność i łatwo wtedy o przeziębienie, problemy z zatokami i inne choroby. Gdy mokre włosy zamarzną, raczej nie ma dla nich ratunku... połamią się lub będą się rozdwajały.

Czy w czapce naprawdę wyglądamy źle?

Ja się z tym nie zgadzam! Obecnie na rynku mamy ogromną ilość czapek do wyboru. Każdy może wybrać odpowiedni model dla siebie. Każdego dnia widzę mnóstwo kobiet, które w czapkach wyglądają naprawdę super. Nigdy nie przyszło mi na myśl ''o rany, jak ona w tej czapce wygląda...'', a wiele kobiet obawia się tego, że w czapce wygląda fatalnie... To nieprawda!
Mam z kolei ciarki na całym ciele widząc kobiety bez czapek, kulące się z zimna, przy temperaturze -15 stopni... brrr! To nie jest sexy!

Dbajmy zatem o nasze zdrowie i włosy stosując nie tylko różnego rodzaju odżywki, maseczki, sera, olejki, ale również nosząc czapkę, gdy temperatura zaczyna spadać :)

Komentarze

 1. Mam problemy z uszami, więc zawsze noszę czapkę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. mam kilka czapek ale ich nie noszę. nie po drodze mi z nimi

  OdpowiedzUsuń
 3. ja noszę czapki. Myślę, że wystarczy dobrać ją dobrze do twarzy i naprawdę można w czapce wyglądać ładnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. wychodzenie na "mokrą włoszkę" to tylko jak jest gorąco. Ja jak jest zimno noszę czapkę:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zimową porą zawsze mam czapkę na głowie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja w chłodne dni nigdy nie wychodzę bez czapki. Najwięcej ciepła ucieka przez głowę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja od tamtego roku zawsze noszę czapkę, nie wyobrażam sobie już wyjścia bez niej :)

  OdpowiedzUsuń
 8. pamiętam,że jeszcze jakiś czas temu nienawidziłam czapek;p a teraz nosze - i to już od 3 lat!
  Sandicious

  OdpowiedzUsuń
 9. w ostatnim czasie przeprosiłam się z czapką, kiedyś unikałam jej jak ognia dziś już się lubimy ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Mnie chyba nic do czapki nie przekona :P

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)