Zostań konsultantką Avon i ciesz się profitami, jakie niesie ze sobą sprzedaż kosmetyków. Zamawiaj produkty z dostawą do domu korzystając z dużych rabatów - nawet do 40%. Jeśli chcesz zarobić dodatkową gotówkę, to bycie Konsultantką Avon jest czymś dla Ciebie! Sama rejestracja trwa chwilę, a działać możesz od razu. Na początek otrzymasz za darmo pakiet powitalny. Jako konsultantka nie masz obowiązku składania zamówienia w każdym miesiącu. To Ty decydujesz o tym kiedy, i czy zamawiasz. Bycie konsultantką Avon daje wiele możliwości i jest świetnym zajęciem dodatkowym, które możesz wykonywać, kiedy tylko masz na to ochotę. Duża elastyczność, kosmetyki w bardzo dobrych cenach oraz możliwość zarobku, to tylko niektóre z korzyści, jakie daje rejestracja w Avon.

Perfumy Livioon nr 16

Dziś przedstawię Wam perfumy Livioon nr 16 zbliżone zapachem do Chanel Coco Noir.


Nie każdy ma ochotę wydać blisko 500zł na perfumy lub nie każdego na to stać. Dlaczego więc nie cieszyć się zapachem o bardzo zbliżonym zapachu kupionym znacznie taniej? Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie lubią przepłacać.


W zapachu Livioon 16 zaperfumowanie wynosi 20%, więc nie jest to woda perfumowana, a perfumy. Jak się możecie domyśleć, zapach jest bardzo trwały. Na skórze i ubraniach utrzymuje się nawet cały dzień. Wiadomo, zapach z czasem staje się coraz mniej wyczuwalny, ale nie znika całkowicie.
Jest to zapach klasyczny, niezwykle zmysłowy, dla kobiet pełnych wdzięku i klasy. Do tego mała czarna, szpilki, perły...

Flakonik, w którym znajdują się perfumy jest niezwykle elegancki i dopracowany w każdym szczególe. Sam korek już je wyróżnia :)
Perfumy kojarzą mi się z kobieta pewną siebie, która wie, czego chce. Według mnie pasują na okres jesienno-zimowy. Są idealne na wieczór! Wyczuwam w nich drzewne nuty, paczulę, różę, jaśmin, a także delikatną nutę wanilii. Całość idealnie się komponuje tworząc coś niezwykłego.

Cena: 77,90zł/100ml

Elegancja, luksus, szyk... tak w trzech słowach opisałabym te perfumy.

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)