Zostań konsultantką Avon i ciesz się profitami, jakie niesie ze sobą sprzedaż kosmetyków. Zamawiaj produkty z dostawą do domu korzystając z dużych rabatów - nawet do 40%. Jeśli chcesz zarobić dodatkową gotówkę, to bycie Konsultantką Avon jest czymś dla Ciebie! Sama rejestracja trwa chwilę, a działać możesz od razu. Na początek otrzymasz za darmo pakiet powitalny. Jako konsultantka nie masz obowiązku składania zamówienia w każdym miesiącu. To Ty decydujesz o tym kiedy, i czy zamawiasz. Bycie konsultantką Avon daje wiele możliwości i jest świetnym zajęciem dodatkowym, które możesz wykonywać, kiedy tylko masz na to ochotę. Duża elastyczność, kosmetyki w bardzo dobrych cenach oraz możliwość zarobku, to tylko niektóre z korzyści, jakie daje rejestracja w Avon.

Dziękuję czerwona filiżanko ;)

Jakiś czas temu udało mi się wygrać u jednej z moich ulubionych blogerek (KLIK) blender ręczny. Dziś kurier dostarczył mi przesyłkę. Zaskoczyła mnie jej zawartość, bo oprócz urządzenia znalazłam czekoladowego mikołaja, kartę oraz pilniczek i polerkę do paznokci. Czerwona filiżanko, chyba czytałaś mi w myślach, bo kilka dni temu stłukłam pilnik :D

W momencie, gdy odpakowywałam blender zobaczyłam coś jeszcze, a mianowicie przepiękne cienie firmy Rimmel! Naprawdę potrafisz zaskakiwać :))

 Dziękuję za nagrodę :)

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)