Eliksir do kąpieli Mallorca BingoSpa

Jednym z produktów, jakie wybrałam do przetestowania w ramach współpracy z BingoSpa był eliksir do kąpieli Mallorca o brzoskwiniowym aromacie. Bardzo umila mi kąpiele w ostatnim czasie :)


Od producenta:

Słoneczna wyspa Majorka o wielu obliczach - piękne plaże i czyste morze lub skaliste wybrzeże z niezliczonymi zatokami. Trwające prawie przez cały rok lato... zrób sobie to w wannie.
Krystaliczny eliksir BingoSpa do kąpieli o brzoskwiniowym aromacie przeniesie Cię na słoneczne plaże Majorki i otuli zapachem kwitnących sadów brzoskwiniowych.
Eliksir BingoSpa wzbogacony masłem Shea, znanym ze swych właściwości nawilżających, przywróci naturalne piękno Twojej skóry.


Cena: 10zł/1000ml w sklepie BingoSpa.

Skład:

Moja opinia:

Żel bardzo pozytywnie mnie zaskoczył i to nie tylko zapachem. Oprócz cudownej woni soczystych brzoskwiń, która unosi się w łazience podczas kąpieli, możemy także liczyć na nawilżenie. Początkowo nie wiedziałam jakiego składnika to zasługa, ale gdy zerknęłam na skład, na czwartej pozycji zobaczyłam masło shea, a zaraz po nim ekstrakt z guarany! Masło shea, jak wiadomo doskonale nawilża i odżywia skórę, a ekstrakt z guarany zawiera sporą ilość kofeiny i hamuje proces tworzenia tkanki tłuszczowej oraz poprawia mikrokrążenie. Szkoda, że producent o tym nie pisze, trzeba samemu przeanalizować skład. W każdym razie płyn dobrze się pieni, nie wysusza (a nawet, jak wspomniałam już wcześniej nawilża skórę), znakomicie nadaje się do mycia ciała. Podczas kąpieli można się zrelaksować i pomarzyć o słonecznej Majorce :)


Jaki jest Wasz ulubiony płyn do kąpieli? :)

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)