Zostań konsultantką Avon i ciesz się profitami, jakie niesie ze sobą sprzedaż kosmetyków. Zamawiaj produkty z dostawą do domu korzystając z dużych rabatów - nawet do 40%. Jeśli chcesz zarobić dodatkową gotówkę, to bycie Konsultantką Avon jest czymś dla Ciebie! Sama rejestracja trwa chwilę, a działać możesz od razu. Na początek otrzymasz za darmo pakiet powitalny. Jako konsultantka nie masz obowiązku składania zamówienia w każdym miesiącu. To Ty decydujesz o tym kiedy, i czy zamawiasz. Bycie konsultantką Avon daje wiele możliwości i jest świetnym zajęciem dodatkowym, które możesz wykonywać, kiedy tylko masz na to ochotę. Duża elastyczność, kosmetyki w bardzo dobrych cenach oraz możliwość zarobku, to tylko niektóre z korzyści, jakie daje rejestracja w Avon.

Lakier Eveline miniMAX

W swojej kolekcji lakierów posiadam kilka z firmy Eveline. Ostatnio do przetestowania otrzymałam lakier w pięknym odcieniu, który dziś Wam zaprezentuje.


Lakier posiada idealny według mnie pędzelek, czyli nie za wąski ale też nie za szeroki. Trudno mi jednoznacznie określić jego kolor ale myślę, że najbliżej mu do koralu (nr 804). Idealny na lato! Nie wiem, czy firma zmieniła nieco recepturę swoich lakierów, czy to akurat kwestia tego koloru ale zauważyłam, że znacznie lepiej kryje. Już jedna warstwa daje naprawdę niezłe krycie. Poza tym nieco dłużej i w lepszym stanie utrzymuje się na paznokciach niż inne lakiery Eveline, jakie posiadam, choć u mnie to i tak ok. 3 dni. Nie tworzy smug i szybko wysycha. Nie dopatrzyłam się żadnych minusów, dlatego lakier, jak najbardziej mogę polecić.

Cena: 5,99zł w sklepie Eveline.

Dwie warstwy lakieru:


Jak Wam się podoba ten lakier? :)

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)