Zostań konsultantką Avon i ciesz się profitami, jakie niesie ze sobą sprzedaż kosmetyków. Zamawiaj produkty z dostawą do domu korzystając z dużych rabatów - nawet do 40%. Jeśli chcesz zarobić dodatkową gotówkę, to bycie Konsultantką Avon jest czymś dla Ciebie! Sama rejestracja trwa chwilę, a działać możesz od razu. Na początek otrzymasz za darmo pakiet powitalny. Jako konsultantka nie masz obowiązku składania zamówienia w każdym miesiącu. To Ty decydujesz o tym kiedy, i czy zamawiasz. Bycie konsultantką Avon daje wiele możliwości i jest świetnym zajęciem dodatkowym, które możesz wykonywać, kiedy tylko masz na to ochotę. Duża elastyczność, kosmetyki w bardzo dobrych cenach oraz możliwość zarobku, to tylko niektóre z korzyści, jakie daje rejestracja w Avon.

Książka Pod Tytułem. Tom 1

Jakiś czas temu Wydawnictwo Kaktus przesłało mi do zrecenzowania Książkę Pod Tytułem. Tom 1 Roberta Trojanowskiego, która bardzo wzbudziła moje zainteresowanie. Nie jest to jednak typowa książka. My sami nadajemy jej tytuł i jesteśmy poniekąd jej autorami.


Choć na pierwszy rzut oka może się wydawać, że książka przeznaczona jest tylko dla dzieci, to faktycznie może stanowić dobrą alternatywę spędzania wolnego czasu dla osób w różnym wieku. Trzeba tylko dać się ponieść wyobraźni i fantazji oraz choć na chwilę oderwać się od laptopa lub codziennych zajęć. Ta książka to dobry test na sprawdzenie, czy potrafisz się dobrze bawić i zachowałeś w sobie coś z dziecka.Książka Pod Tytułem jest nietypowa, bowiem malujemy w niej, niszczymy, wycinamy, przyklejamy, a nawet wkładamy do lodówki, czy... wylewamy na daną stronę mleko! Niektóre polecenia w książce potrafią naprawdę zaskoczyć.


Książka Pod Tytułem będzie świetnym prezentem lub dodatkiem do niego. Jej cena nie jest wygórowana, bo możemy ją kupić już za ok. 13zł, a zabawy będzie co nie miara :)

Komentarze

 1. kolejna z serii "zniszcz ten dziennik"

  OdpowiedzUsuń
 2. wydaje się fajniejsza niż zniszcz ten dziennik :D

  OdpowiedzUsuń
 3. cena bardzo niska i przystępna, super pomysł na prezent

  OdpowiedzUsuń
 4. Również ją miałam, ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna! Choć możliwe, że miałabym lekkie opory przed "niszczeniem" książki :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna cena, super pomysl na prezent dla kogoś ,:)
  Klikniesz w kliki w nowym poście będę wdzięczna ;*

  OdpowiedzUsuń
 7. Niepoczytalna ksiązka - fajna sprawa :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Haha ciekawa taka książka :D Siostrze może bym ją zakupiła, hm...

  OdpowiedzUsuń
 9. Też ją mam :) Jest świetna, bardzo lubię tego typu książki :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)