Zostań konsultantką Avon i ciesz się profitami, jakie niesie ze sobą sprzedaż kosmetyków. Zamawiaj produkty z dostawą do domu korzystając z dużych rabatów - nawet do 40%. Jeśli chcesz zarobić dodatkową gotówkę, to bycie Konsultantką Avon jest czymś dla Ciebie! Sama rejestracja trwa chwilę, a działać możesz od razu. Na początek otrzymasz za darmo pakiet powitalny. Jako konsultantka nie masz obowiązku składania zamówienia w każdym miesiącu. To Ty decydujesz o tym kiedy, i czy zamawiasz. Bycie konsultantką Avon daje wiele możliwości i jest świetnym zajęciem dodatkowym, które możesz wykonywać, kiedy tylko masz na to ochotę. Duża elastyczność, kosmetyki w bardzo dobrych cenach oraz możliwość zarobku, to tylko niektóre z korzyści, jakie daje rejestracja w Avon.

Vobro WOW - Pianka z galaretką w deserowej czekoladzie

Galaretka z pyszną śmietankową pianką oblana deserową czekoladą, to kolejna nowość od Vobro. Nie dziwi mnie fakt, że te cukierki mają nazwę WOW, bo naprawdę są mega! Ta polska firma za każdym razem wypuszcza słodycze, które mocno trafiają w mój gust. Cukierki i praliny Vobro nadają się na prezent ze względu na eleganckie opakowania, ale również do codziennego delektowania się nimi. Nie wyobrażam sobie porannej kawy bez chociażby jednego cukierka (najczęściej kończy się na trzech, a jak mam gorszy dzień, to i na pięciu ;))WOW, to miks galaretki owocowej z delikatną, waniliową pianką (przypominającą marshmallow) oblaną deserową czekoladą. Cukierki występują w trzech różnych smakach: wiśnia, pomarańcza i cytryna - każdy tak samo pyszny. 


Galaretki są naprawdę bardzo smaczne, dlatego i tym razem nie pozostaje mi nic innego, jak zachęcić Was do ich wypróbowania. Co ważne, nie zawierają sztucznych barwników, konserwantów, ani syropu glukozowo-fruktozowego.  Szukajcie cukierków WOW w marketach oraz osiedlowych sklepach (tam często dostępne są w sprzedaży ''na wagę''), a także online. Dostępne są w opakowaniach: 182g, 1kg, 2,5kg.

Koniecznie dajcie znać, czy już ich próbowaliście :)

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)