Zostań konsultantką Avon i ciesz się profitami, jakie niesie ze sobą sprzedaż kosmetyków. Zamawiaj produkty z dostawą do domu korzystając z dużych rabatów - nawet do 40%. Jeśli chcesz zarobić dodatkową gotówkę, to bycie Konsultantką Avon jest czymś dla Ciebie! Sama rejestracja trwa chwilę, a działać możesz od razu. Na początek otrzymasz za darmo pakiet powitalny. Jako konsultantka nie masz obowiązku składania zamówienia w każdym miesiącu. To Ty decydujesz o tym kiedy, i czy zamawiasz. Bycie konsultantką Avon daje wiele możliwości i jest świetnym zajęciem dodatkowym, które możesz wykonywać, kiedy tylko masz na to ochotę. Duża elastyczność, kosmetyki w bardzo dobrych cenach oraz możliwość zarobku, to tylko niektóre z korzyści, jakie daje rejestracja w Avon.

Galaretki Jelly Dot od Vobro

Cukierki w postaci galaretek, to idealna alternatywa dla czekoladowych pralin szczególnie w okresie letnim. Są odporne na wyższe temperatury, a co więcej przyjemnie orzeźwiają. Można zabrać je ze sobą wszędzie. Owocowe galaretki marki Vobro zapakowane są w osobne papierki, dzięki czemu na dłużej zachowują świeżość. Na opakowaniu każdego z nich określony jest ich smak.Jelly Dot występują w trzech różnych smakach: wiśnia, cytryna, pomarańcza. Ciężko byłoby mi wskazać mojego faworyta, choć gdybym musiała to zrobić, wybrałabym wiśnię ;) Galaretki wyjątkowo dobrze smakują, chociaż nigdy wcześniej nie zawracałam uwagi na tego typu słodkości w sklepie. 


 


Cukierki swój kolor zawdzięczają wyłącznie naturalnym barwnikom. Z kolei ich zapach, to zasługa naturalnych aromatów. Duży plus za brak konserwantów oraz cukrowej posypki, która potrafi skutecznie zepsuć tego typu słodkości :)Galaretki Jelly Dot są idealne do podjadania w ciągu dnia. Nie są przesłodzone i w zasadzie, to najlepsze galaretki, jakie jadłam. Podsumowując, to kolejna bardzo udana nowość od Vobro, która do tej pory słynęła z wyrobów czekoladowych. Koniecznie spróbujcie, jeśli spotkacie je w sklepach.

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)