Zostań konsultantką Avon i ciesz się profitami, jakie niesie ze sobą sprzedaż kosmetyków. Zamawiaj produkty z dostawą do domu korzystając z dużych rabatów - nawet do 40%. Jeśli chcesz zarobić dodatkową gotówkę, to bycie Konsultantką Avon jest czymś dla Ciebie! Sama rejestracja trwa chwilę, a działać możesz od razu. Na początek otrzymasz za darmo pakiet powitalny. Jako konsultantka nie masz obowiązku składania zamówienia w każdym miesiącu. To Ty decydujesz o tym kiedy, i czy zamawiasz. Bycie konsultantką Avon daje wiele możliwości i jest świetnym zajęciem dodatkowym, które możesz wykonywać, kiedy tylko masz na to ochotę. Duża elastyczność, kosmetyki w bardzo dobrych cenach oraz możliwość zarobku, to tylko niektóre z korzyści, jakie daje rejestracja w Avon.

Vobro - Małe bombonierki Frutti di Mare

Moi Drodzy, wiecie że teraz praliny Frutti di Mare od Vobro znajdziecie także w formie małych bombonierek? Znajdujące się w nich czekoladki kształtem przypominają koniki morskie, a każda z nich skrywa w sobie wyjątkowo smaczne nadzienie. Te, mogę śmiało powiedzieć, kultowe czekoladki są jednymi z moich ulubionych słodkości.


Bombonierki dostępne są w trzech wariantach smakowych:

- Brownie

- Cherry & Cocoa

- Creme Brulee 


Bardzo lubię te praliny ze względu na nadzienie, które częściowo jest półpłynne, dzięki czemu wyraźnie można poczuć ich smak. Dodatkowo, ta otoczka z deserowej czekolady, w połączeniu z białą, to po prostu niebo w gębie. Zapewniam Was, że każdy z tych trzech wariantów jest wyjątkowo smaczny i warty wypróbowania, czy sprezentowania komuś.


W odróżnieniu od pralin wielu innych marek, te od Vobro nie zawierają: barwników, konserwantów, ani utwardzanych tłuszczów.


Frutti di Mare znakomicie sprawdzą się jako niezobowiązujący upominek lub słodki dodatek do prezentu świątecznego dla najbliższych.

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)