Pędzle i akcesoria BrushArt

Jakiś czas temu przeglądając ofertę Notino.pl wpadły mi w oko pędzle nieznanej mi dotąd marki BrushArt. Choć firma ma w swoim asortymencie mnóstwo różnego rodzaju akcesoriów, w tym bestsellerową szczotkę z włosiem dzika, to na ten moment zdecydowałam się na jeden ich produkt - pędzel do pudru.


To, co wyróżnia pędzle BrushArt od innych, to doskonały stosunek jakości do ceny. Pędzle mają nie tylko ładny, elegancki design, ale również zostały wykonane solidnie, z największą precyzją i starannością. Dobrze znoszą regularne mycie, nie gubią włosia.
Pędzel do pudru BrushArt
posiada miękkie, bardzo przyjemne w dotyku i delikatne włosie. Sama na pewno powiększę swoją kolekcję o kolejne pędzle, ponieważ biorąc pod uwagę taki przedział cenowy, w mojej ocenie te są najlepszymi dostępnymi na rynku. Makijaż wykonywany z ich użyciem, to czysta przyjemność!


Moi Drodzy, w asortymencie BrushArt znajdziecie nie tylko różnego rodzaju pędzle (w tym zestawy) do makijażu, ale także akcesoria do włosów, jak: szczotki, spinki, gumki i gąbeczki do makijażu. Nie brakuje również przeuroczych akcesoriów do włosów i kosmetyczek dla dzieci. Naprawdę jest w czym wybierać.Zachęcam Was do zapoznania się z całą ofertą marki BrushArt. Przypomnę, że wszystkie te produkty znajdziecie na Notino w przystępnych cenach. Ze swojej strony gorąco polecam pędzle :)

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)