Zostań konsultantką Avon i ciesz się profitami, jakie niesie ze sobą sprzedaż kosmetyków. Zamawiaj produkty z dostawą do domu korzystając z dużych rabatów - nawet do 40%. Jeśli chcesz zarobić dodatkową gotówkę, to bycie Konsultantką Avon jest czymś dla Ciebie! Sama rejestracja trwa chwilę, a działać możesz od razu. Na początek otrzymasz za darmo pakiet powitalny. Jako konsultantka nie masz obowiązku składania zamówienia w każdym miesiącu. To Ty decydujesz o tym kiedy, i czy zamawiasz. Bycie konsultantką Avon daje wiele możliwości i jest świetnym zajęciem dodatkowym, które możesz wykonywać, kiedy tylko masz na to ochotę. Duża elastyczność, kosmetyki w bardzo dobrych cenach oraz możliwość zarobku, to tylko niektóre z korzyści, jakie daje rejestracja w Avon.

Vobro Hazelnut Passion - Idealny świąteczny upominek

Pozostając nadal w temacie słodkości chciałabym zwrócić Waszą uwagę na praliny orzechowe polskiej firmy Vobro, zapakowane w piękne, świąteczne opakowanie. Wiele z nas kupuje bliskim drobne upominki albo dodaje coś słodkiego do większego prezentu. Myślę, że te czekoladki będą świetną opcją. Miłośnicy orzechów i czekolady będą z pewnością zachwyceni z tego połączenia w pralinach Hazelnut Passion.Praliny mają kształt kopczyka. Zawierają w środku cały orzech laskowy zatopiony w kremie orzechowym, a całość pokrywa mleczna czekolada. Prezentują się okazale i są naprawdę pyszne. Czekoladki nie zawierają w składzie barwników ani utwardzonych tłuszczów. Bez najmniejszych wątpliwości biją na głowę wszystkie inne cukierki orzechowe.

Teraz kupicie Passion Hazelnut w eleganckich opakowaniach ze złotą kokardą. To świetny pomysł na drobny i niezobowiązujący upominek świąteczny, ale również nic nie stoi na przeszkodzie, by samemu sprawić sobie odrobinę orzechowej przyjemności :)

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)