Naprawa telefonu od ręki? Z Telefonarium to możliwe! - Wrocław

Chyba nikt nie lubi rozstawać się ze swoim telefonem. Naprawy różnego rodzaju usterek często kojarzą nam się z długim czekaniem, trwającym co najmniej kilka dni. Mnie samą przyprawiało to nieraz o zawrót głowy! Maile, Instagram, Facebook w jednej chwili jakby przestały istnieć. Ba! Nawet wykonanie telefonu staje się wówczas niemożliwe. Wydaje się nam wtedy, że nawet kilka dni trwa całą wieczność. Oby usterki telefonu nam się nie zdarzały, ale jeśli jesteście z Wrocławia, musicie wiedzieć, że istnieje najlepszy Serwis Telefonów Telefonarium. Aż 90% różnego rodzaju napraw robionych jest od ręki! Często okazuje się również, że wcale nie ma potrzeby wymiany telefonu na nowy, a wystarczy oddać go do serwisu, gdzie będzie w najlepszych rękach, a w efekcie najprawdopodobniej przez kolejne lata będziemy mogli dalej cieszyć się ulubionym smartfonem.

Tani, niezawodny i błyskawiczny - taki właśnie jest serwis Telefonarium. Tak naprawdę skuteczna naprawa nie musi być kosztowna. Możemy liczyć na niedrogie naprawy telefonów marek, takich jak: Apple, Samsung, LG, Sony, Huawei, Nokia, HTC. Firma posiada w magazynie najczęściej używane podzespoły, dlatego te naprawy przebiegają tak błyskawicznie.

Średnia ocen Telefonarium to aż 4,7 na 305 opinii z Google!


Jeśli jesteście z Wrocławia, pamiętajcie o https://www.telefonarium.pl/ (ul. Inowrocławska 39). Nigdy nie wiadomo kiedy coś się stanie z naszym telefonem i czy nie będziemy potrzebować pomocy najlepszych specjalistów. Niestety, ale zagrożeń, które czyhają na nasze smartfony jest całkiem sporo (od upadków i rozbitych ekranów po błędy oprogramowania). Szkoda, że w moim mieście nie ma takiego super serwisu :)

Na koniec dodam, że firma dba również o wspólne bezpieczeństwo starając się zapewnić, jak najwyższą ochronę przed COVID 19. Cieszę się, że istnieją firmy, które przywiązują do tego większą wagę i nie jest im wszystko jedno. Dbałość o Klienta jest w tym przypadku na najwyższym poziomie. 

Komentarze

 1. Miałam wiele różnych telefonów i na szczęście żaden nigdy nie wymagał naprawy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Taka usługa często jest na wagę złota. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, ze ratunek dla potrzebujących :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Warto sobie zapamiętać, bo telefony lubią czasem spłatać figla :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Korzystałabym gdybym mieszkała we Wrocławiu, niestety jestem aktualnie w Szczecinie mieszkam +-1,5h od Poznania

  OdpowiedzUsuń
 6. Teraz bez telefonu jak bez ręki wiec dobrze, że są miejsca gdzie można je szybko naprawić ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. W obecnej sytuacji covidowej wygodnym rozwiązaniem jest również wysyłkowa naprawa telefonów: https://24gsm.com.pl/

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)