Eveline - SOS Lash Booster

Jeszcze nie tak dawno stosowanie serum wzmacniającego rzęsy było ostatnią czynnością, jaką chciałabym wykonywać rano spiesząc się do pracy. Uważałam tego typu produkty za zbędne, a przecież wszyscy dobrze wiemy, że producenci lubią wzbudzać w nas sztuczne potrzeby. Jednak w związku z dość wyraźnym osłabieniem moich rzęs postanowiłam wypróbować serum SOS Lash Booster od Eveline.

W momencie, gdy rzęsy zaczęły mi dość intensywnie wypadać i tworzyły się ''przerwy'' między nimi, uznałam, że to ostatni dzwonek, by zapobiec pogorszeniu się ich kondycji. Wybór padł na Lash Booster z dodatkiem olejku arganowego. Sama aplikacja serum przed nałożeniem tuszu trwa niecałą minutę, więc nie ma tragedii ;) Dobrze współpracuje z każdym tuszem.

Początkowo spodobało mi się to, że w połączeniu z maskarą nadaje rzęsom objętości. Jednak dopiero po ponad dwóch miesiącach codziennego stosowania zauważyłam wyraźną poprawę, jeśli chodzi o stan rzęs. Przede wszystkim na miejsce tych, które wypadły pojawiły się nowe - widać, że jest ich po prostu więcej. Rzęsy nie stały się dłuższe, ale akurat mi na tym nie zależało. Serum faktycznie stymuluje wzrost rzęs, odbudowuje je i zagęszcza. Uzyskałam efekt, o jaki mi chodziło, wydając zaledwie kilkanaście złotych. Jeśli i Wy macie osłabione rzęsy, to myślę, że warto dać temu produktowi szansę.
__________Na koniec chciałabym zwrócić Waszą uwagę na coś, co przyda się w zakładach przemysłowych, a mam na myśli specjalistyczne węże do wody. Zaprojektowane zostały do mycia gorącą wodą i parą, a także do transportu rożnego rodzaju substancji w instalacjach. Wąż do wody gorącej odporny jest na wysokie temperatury i niekorzystne warunki atmosferyczne. Dzięki dużej wytrzymałości materiałów, z jakich są wykonane, mogą transportować wodę nawet o temperaturze 100°C. To rozwiązanie znajdujące zastosowanie w przemyśle i rolnictwie, np. w systemach nawadniających. Są niezbędne w Straży Pożarnej podczas akcji ratunkowych albo do czyszczenia w zakładach mleczarskich. W sklepie internetowym MiDaTech wysoka jakość węży idzie w parze z niską ceną. Siedziba firmy znajduje się w Łodzi.

Komentarze

 1. Ten produkt znam już od laaaaaat :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę wypróbować to serum, bo moje włosy ostatnio mają gorszy czas. :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam i uwielbiam, właśnie muszę kupić znowu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przydałoby mi się, bo mam bardzo mało rzęs

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja jeszcze nigdy nie stosowałam żadnego serum do rzęs

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie że się sprawdziło serum:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubię tego typu produkty do rzęs. 😊

  OdpowiedzUsuń
 8. u mnie odżywki działają tylko w okresie ich użytkowania, po odstawieniu rzęsy są w tragicznym stanie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak odżywka działa błyskawicznie to znaczy, że zawiera nie konieczne dobre składniki dla naszego organizmu.

  OdpowiedzUsuń
 10. Własnie kupiłam i będę testować!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)