Tablice informacyjne Omega System

Każdy z nas doskonale wie, jak ważne jest dobre oznakowanie miejsc, w których się znajdujemy lub ewentualnie możemy się znaleźć. Błądzenie w pośpiechu między uliczkami, czy nawet po korytarzach w przeróżnych miejscach publicznych może być uciążliwe. Tablice informacyjne są dużym ułatwieniem. Pozwalają nam oszczędzić sporo czasu, poprzez szybsze dotarcie do celu. Muszą spełniać podstawowy warunek - być czytelne nawet z dalszej odległości. To jednak nie są jedyne zalety wspomnianych tablic.Firma Omega System oferuje różnego rodzaju tablice informacyjne, które poza tym, że są estetycznie wykonane, z dbałością o każdy detal, to w dodatku, a w zasadzie przede wszystkim, są bardzo czytelne. Każda tablica informacyjna jest wykonywana na zamówienie, dzięki czemu mamy możliwość zaprojektowania jej tak, by pasowała do wnętrza danego budynku. Możemy wybrać kolor, a także formę tablicy i czcionkę. Do wyboru mamy: tablice informacyjne przydrzwiowe, piktogramy, tablice boczne, tabliczki podwieszane oraz zawieszki naścienne. 
 
Pylony to tablice informacyjne o większych gabarytach. Potrafią przyciągnąć uwagę klientów, poprzez wyraźny i czytelny przekaz. Niełatwo przejść obok nich obojętnie. Dodatkową ich zaletą jest to, że mogą być wyposażone w diody LED, czy moduł komputerowy.

Kasetony to reklamy, które cieszą się ogromną popularnością w centrach handlowych. Najczęściej to właśnie tam możemy je spotkać. W ich przypadku istnieje możliwość wymiany grafiki w kasetonie, jeśli zaistnieje taka potrzeba.
 
Słupki informacyjne i kierunkowe to oznakowania, które ułatwiają nam orientację w przestrzeni. Na każdym ze słupków, na życzenie klienta, może znaleźć się nawet kilkanaście tablic-kierunkowskazów. Każda z nich jest wykonywana ze sztywnej i trwałej płyty aluminiowo-kompozytowej.

W asortymencie firmy znajdziemy także tablice informacyjne z nazwą ulicy i numerem domu. Możemy liczyć na to, że będą one czytelne i widoczne z daleka. Występują w formie płaskiej, przestrzennej oraz oświetlanej.

Litery i elementy przestrzenne są nieodłącznym elementem wnętrz budynków, np. biur, gabinetów. Możemy dzięki nim w dowolny sposób oznaczyć wejście do budynku. Podczas wykonywania projektu możemy wybrać kolor, rozmiar, a także grubość liter.

Jak widać, tabliczki reklamowe wcale nie muszą być nudne. Z Omega System wszystko jest proste, a wykonany projekt z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę. Tablice oraz różnego rodzaju szyldy są zrobione z najlepszej jakości materiałów. Cechuje je funkcjonalność, a także zwiększona odporność na czynniki zewnętrzne. Jest to inwestycja na co najmniej kilkanaście lat. Wysoka jakość idzie przy tym w parze z przystępną ceną.

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)