Zostań konsultantką Avon i ciesz się profitami, jakie niesie ze sobą sprzedaż kosmetyków. Zamawiaj produkty z dostawą do domu korzystając z dużych rabatów - nawet do 40%. Jeśli chcesz zarobić dodatkową gotówkę, to bycie Konsultantką Avon jest czymś dla Ciebie! Sama rejestracja trwa chwilę, a działać możesz od razu. Na początek otrzymasz za darmo pakiet powitalny. Jako konsultantka nie masz obowiązku składania zamówienia w każdym miesiącu. To Ty decydujesz o tym kiedy, i czy zamawiasz. Bycie konsultantką Avon daje wiele możliwości i jest świetnym zajęciem dodatkowym, które możesz wykonywać, kiedy tylko masz na to ochotę. Duża elastyczność, kosmetyki w bardzo dobrych cenach oraz możliwość zarobku, to tylko niektóre z korzyści, jakie daje rejestracja w Avon.

Personalizowany zegarek bambusowy

W ostatnim czasie zamówiłam upominek dla narzeczonego ze sklepu personalizedcart.com. Wybór padł na bambusowy zegarek. Wykonany on został z bardzo lekkiego bambusowego drewna, dzięki czemu nawet nie czuć, że jest to drewno, a jednak ma przez to swój urok i wygląda bardzo oryginalnie. Pasek z kolei to miękka, bydlęca skóra w ciemnym kolorze, która wygląda bardzo stylowo. Jakość wykonania zegarka jest naprawdę na wysokim poziomie.


Zegarek bambusowy zapakowany został w drewnianą szkatułkę, wyścielaną trocinami. Jak możecie zobaczyć na zdjęciach, widnieje na niej grawer. Będzie on taki, jaki sami zechcecie. Co więcej, jest nawet możliwość wyboru czcionki. Ten sam napis znajdzie się również na tylnej stronie tarczy zegarka. Moim zdaniem został on ładnie i precyzyjnie wykonany. Bo przecież kto z nas nie lubi personalizowanych prezentów?


Zegarek jest niewiarygodnie lekki, nawet te plastikowe, dziecięce są o wiele cięższe niż ten. Jest bardzo wygodny w noszeniu, nie uwiera, ani nie powoduje podrażnień skóry.


Zachęcam Was do przejrzenia całej oferty PersonalizedCart. Mnie spodobała się również, m.in. biżuteria, jaka dostępna jest w niewygórowanej cenie.

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)