Zostań konsultantką Avon i ciesz się profitami, jakie niesie ze sobą sprzedaż kosmetyków. Zamawiaj produkty z dostawą do domu korzystając z dużych rabatów - nawet do 40%. Jeśli chcesz zarobić dodatkową gotówkę, to bycie Konsultantką Avon jest czymś dla Ciebie! Sama rejestracja trwa chwilę, a działać możesz od razu. Na początek otrzymasz za darmo pakiet powitalny. Jako konsultantka nie masz obowiązku składania zamówienia w każdym miesiącu. To Ty decydujesz o tym kiedy, i czy zamawiasz. Bycie konsultantką Avon daje wiele możliwości i jest świetnym zajęciem dodatkowym, które możesz wykonywać, kiedy tylko masz na to ochotę. Duża elastyczność, kosmetyki w bardzo dobrych cenach oraz możliwość zarobku, to tylko niektóre z korzyści, jakie daje rejestracja w Avon.

David Nolan - Ed Sheeran Plusy i minusy

Bardzo lubię czytać biografie mniej lub bardziej znanych osób. Ostatnio przeczytałam życiorys znanego wszystkim artysty, brytyjskiego piosenkarza Eda Sheerana, której wydawcą jest In Rock. Choć nie jestem jego wielką fanką, to muszę przyznać, że niektóre utwory Eda trafiają w mój gust muzyczny, dlatego z przyjemnością książkę o jego życiu przeczytałam.


Biografia "Plusy i minusy" potrafi wciągnąć czytelnika już od pierwszych stron. Czyta się ją szybko i przyjemnie, pewnie dlatego, że jest autorstwa znanego biografa, jakim jest David Nolan. W książce ukazana jest droga artysty do sławy, można się dowiedzieć również wielu ciekawostek z jego życia. Nie brakuje również wypowiedzi samego Eda, ale nie tylko. Znajdziemy informacje o albumach przez niego wydanych, szczególnie tym debiutanckim z 2001 roku "+". Nolan opisuje nam, ile  Sheeran musiał włożyć pracy, by jego marzenie o zostaniu muzykiem się spełniło. Czasami ciężką pracą można wiele osiągnąć, a nawet, jak się okazuje można podbić świat. Podsumowując, jest to zdecydowanie warta przeczytania biografia, bez względu na to, czy jesteście fanami Eda Sheerana. Jeśli ktoś z Was ją czytał, podzielcie się ze mną swoimi spostrzeżeniami :)Komentarze

 1. Lubię biografie, ale zawsze mogę śmieszy, że jakąś część życia ludzie podsumowują tak szybko, jakby już nic nie miało się wydarzyć. Tę chętnie przeczytam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. oo może być ciekawie, ja uwielbiam Eda Sheerana

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja za biografiami nie przepadam, ale tę bardzo chciałabym przeczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie jestem fanką biografii, ale jestem pewna, ze ksiazka dobrze sie sprzedaje :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)