Zostań konsultantką Avon i ciesz się profitami, jakie niesie ze sobą sprzedaż kosmetyków. Zamawiaj produkty z dostawą do domu korzystając z dużych rabatów - nawet do 40%. Jeśli chcesz zarobić dodatkową gotówkę, to bycie Konsultantką Avon jest czymś dla Ciebie! Sama rejestracja trwa chwilę, a działać możesz od razu. Na początek otrzymasz za darmo pakiet powitalny. Jako konsultantka nie masz obowiązku składania zamówienia w każdym miesiącu. To Ty decydujesz o tym kiedy, i czy zamawiasz. Bycie konsultantką Avon daje wiele możliwości i jest świetnym zajęciem dodatkowym, które możesz wykonywać, kiedy tylko masz na to ochotę. Duża elastyczność, kosmetyki w bardzo dobrych cenach oraz możliwość zarobku, to tylko niektóre z korzyści, jakie daje rejestracja w Avon.

"Milion Psów'' Lily Mayo - Wydawnictwo Kaktus

Pamiętacie, gdy jakiś czas temu pokazywałam Wam kolorowankę "Milion kotów" Wydawnictwa Kaktus? Została ona dobrze przyjęta i w związku z tym pojawiła się kolejna część, którą dzisiaj Wam zaprezentuję - "Milion psów".

O książce:

Urocze psiaki. Śmiejące się psiaki. Psy w komunikacji miejskiej, pędzące skuterami, tańczące i grające na instrumentach, pykające fajkę albo zażywające popołudniowej drzemki… Mnóstwo psów do kolorowania i pokochania! Miłośnicy tych cudownych zwierząt odnajdą w tej książeczce czyste szczęście – dziesiątki szczegółowych rysunków, gotowych, by pokryć je kolorem. Chwyć kredki i zatop się w relaksującym kolorowaniu!


Ilość stron: 64
Cena: 19,90zł

Kolorowanka została bardzo ładnie wydana. Okładka o stonowanych barwach, w tym złotych robi wrażenie. W kolorowance znajdziemy mnóstwo świetnych ilustracji do kolorowania, które głównie, jak się domyślacie przedstawiają psy w różnych sytuacjach. Zwierzaki tańczą, bawią się, a nawet grają na różnych instrumentach ;)


Miłośnicy psów i oczywiście kolorowanek będą zachwyceni!

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)