Zostań konsultantką Avon i ciesz się profitami, jakie niesie ze sobą sprzedaż kosmetyków. Zamawiaj produkty z dostawą do domu korzystając z dużych rabatów - nawet do 40%. Jeśli chcesz zarobić dodatkową gotówkę, to bycie Konsultantką Avon jest czymś dla Ciebie! Sama rejestracja trwa chwilę, a działać możesz od razu. Na początek otrzymasz za darmo pakiet powitalny. Jako konsultantka nie masz obowiązku składania zamówienia w każdym miesiącu. To Ty decydujesz o tym kiedy, i czy zamawiasz. Bycie konsultantką Avon daje wiele możliwości i jest świetnym zajęciem dodatkowym, które możesz wykonywać, kiedy tylko masz na to ochotę. Duża elastyczność, kosmetyki w bardzo dobrych cenach oraz możliwość zarobku, to tylko niektóre z korzyści, jakie daje rejestracja w Avon.

Lakier hybrydowy Victoria Vynn - Vintage Rose

W ostatnim czasie moje serce skradły lakiery hybrydowe Victoria Vynn. Dzisiaj pokażę Wam kolejny kolor lakieru, na jaki się zdecydowałam.

Hybryda pochodzi z serii Gel Polish COLOR i nosi nazwę Vintage Rose nr 051. Jest to moim zdaniem kolor idealny na jesień ale nie tylko, a jego nazwa jest bardzo trafiona. Kolor jest bardzo elegancki i określiłabym go jako ciemny, herbaciany róż z delikatną domieszką brązu, a nawet fioletu. Przyznam, że ciężko go jednoznacznie opisać w kilku słowach, myślę że po prostu trzeba go zobaczyć na paznokciach :)


Lakiery hybrydowe Victoria Vynn utrzymują się na paznokciach w bardzo dobrym stanie przez co najmniej dwa tygodnie. U mnie dzisiaj mija drugi tydzień, a wciąż mam je na paznokciach. W przypadku tego odcienia, już dwie warstwy zapewniają właściwe krycie i są w zupełności wystarczające. Gel Polish Top, którego zawsze używam zapewnia rewelacyjny połysk, który utrzymuje się cały czas, dopóki nie ściągniemy hybryd. Lakier bardzo łatwo się nakłada, dlatego nawet osoby początkujące spokojnie dadzą sobie radę.


Jak zawsze, bardzo przydatne okazały się być: preparat Tape Bond, Base oraz Top.


Odtłuszczanie paznokci to najważniejszy krok i w tym pomaga mi NAIL PREP START MANICURE, a warstwę dyspresyjną na utwardzonych paznokciach usuwam płynem SALON CLEANER FINISH MANICURE.


 Co sądzicie o tym kolorze? ;)

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)