Zostań konsultantką Avon i ciesz się profitami, jakie niesie ze sobą sprzedaż kosmetyków. Zamawiaj produkty z dostawą do domu korzystając z dużych rabatów - nawet do 40%. Jeśli chcesz zarobić dodatkową gotówkę, to bycie Konsultantką Avon jest czymś dla Ciebie! Sama rejestracja trwa chwilę, a działać możesz od razu. Na początek otrzymasz za darmo pakiet powitalny. Jako konsultantka nie masz obowiązku składania zamówienia w każdym miesiącu. To Ty decydujesz o tym kiedy, i czy zamawiasz. Bycie konsultantką Avon daje wiele możliwości i jest świetnym zajęciem dodatkowym, które możesz wykonywać, kiedy tylko masz na to ochotę. Duża elastyczność, kosmetyki w bardzo dobrych cenach oraz możliwość zarobku, to tylko niektóre z korzyści, jakie daje rejestracja w Avon.

Yankee Candle - Clean Cotton

Sporo czasu minęło (mniej więcej dwa lata), kiedy na moim blogu pojawiały się recenzje wosków Yankee Candle. Postanowiłam jednak, że co jakiś czas będę zamieszczała ich recenzje. Na początek jeden z moich ulubionych wosków - Clean Cotton.


Zapach Clean Cotton od Yankee Candle jest bardzo świeży, delikatny i z całą pewnością nie jest przy tym duszący. Przypomina mi zapach czystego, świeżego prania. Wspaniale odświeża pomieszczenie i daje wrażenie czystości. Uwielbiam zapalać go chwilę po sprzątaniu. Zapach przełamany jest nutą białych kwiatów, dzięki czemu kompozycja ta jest wyjątkowo udana. Polecam :)

Wosk Clean Cotton dostępny jest w sklepie Goodies w cenie 8zł.

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)