Zostań konsultantką Avon i ciesz się profitami, jakie niesie ze sobą sprzedaż kosmetyków. Zamawiaj produkty z dostawą do domu korzystając z dużych rabatów - nawet do 40%. Jeśli chcesz zarobić dodatkową gotówkę, to bycie Konsultantką Avon jest czymś dla Ciebie! Sama rejestracja trwa chwilę, a działać możesz od razu. Na początek otrzymasz za darmo pakiet powitalny. Jako konsultantka nie masz obowiązku składania zamówienia w każdym miesiącu. To Ty decydujesz o tym kiedy, i czy zamawiasz. Bycie konsultantką Avon daje wiele możliwości i jest świetnym zajęciem dodatkowym, które możesz wykonywać, kiedy tylko masz na to ochotę. Duża elastyczność, kosmetyki w bardzo dobrych cenach oraz możliwość zarobku, to tylko niektóre z korzyści, jakie daje rejestracja w Avon.

Smaczek z Doliny Radomki

Dziś podzielę się z Wami moją opinią na temat soku jabłkowego tłoczonego, w 100% naturalnie mętnego Smaczku z Doliny Radomki.


Nasz sok powstaje wyłącznie z jabłek deserowych. Do produkcji kierujemy odsort z owoców pierwszej klasy, posiadający niewielkie uszkodzenia, odpowiednią jędrność i smak. W żadnym wypadku do tłoczenia soków nie mogą być używane jabłka z wadami gnilnymi. 
W naszym gospodarstwie posiadamy kilkanaście odmian jabłek.
Są to m.in.: Alwa, Fuji, Golden Delicious, Gala Must, Gala Royal, Idared, Janagored, Jonica, Jonagold, Ligol, Mutsu, Rajka Szampion itp. 


Soki dostępne są w pojemności:

250ml (2zł) i 750ml (4zł) w szklanych butelkach;
3l (13zł) i 5l (19zł) w opakowaniach Bag-inBox (z ang. Worek w Pudełku), jak sama nazwa wskazuje, składa się ze specjalnego worka wypełnionego sokiem, który następnie, wkładamy do pudełka chroniącego worek przed uszkodzeniami mechanicznymi, a także ułatwiającego transport.
Ten typ opakowania w Polsce jest jeszcze mało znany. Na zachodzie Europy natomiast zyskał sobie ogromną popularność ze względu na wiele zalet, jakie posiada. Pierwszą i najważniejszą jest niewątpliwie to, że po otwarciu zawartość worka nie styka się z powietrzem, ponieważ wylewany jest przez specjalny zawór dozujący, który uniemożliwia dostanie się powietrza do wnętrza opakowania.

Miejsca sprzedaży soków: Kowalanka, Orońsko, Przysucha, Radom, Skrzynno, Strzałków, Ślepowron, Wieniawa.
Więcej informacji znajdziecie Tutaj


Moja opinia:

Soki jabłkowe to jedne moich z ulubionych. Przyznam, że choć zawsze wybieram te w 100% naturalne, bez żadnych dodatków, to jeszcze żaden z nich nie zasmakował mi tak, jak Smaczek z Doliny Radomki. Jest on treściwy, nie za słodki, ale też niezbyt kwaśny - w sam raz! Nie zawiera cukru ani żadnych innych dodatków. Dzięki metodzie tłoczenia wiem, że sok ten zawiera mnóstwo witamin i mikroelementów, antyoksydantów, a także błonnik. Podoba mi się również metoda pakowania soku w worek, do którego nie dostaje się powietrze i dzięki temu otwarty dłużej zachowuje świeżość, wygląd i walory smakowe.
Myślę, że zasmakuje dzieciom, jak i dorosłym :)
Cieszę  się, że miałam okazję wypróbować ten sok, tym bardziej, że mogę go bez problemu kupić w swoim mieście. Jeśli będziecie mieli okazję, szczerze zachęcam do wypróbowania, zwłaszcza że jego cena nie jest wygórowana.
http://www.soki-naturalne.eu/

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)