Zostań konsultantką Avon i ciesz się profitami, jakie niesie ze sobą sprzedaż kosmetyków. Zamawiaj produkty z dostawą do domu korzystając z dużych rabatów - nawet do 40%. Jeśli chcesz zarobić dodatkową gotówkę, to bycie Konsultantką Avon jest czymś dla Ciebie! Sama rejestracja trwa chwilę, a działać możesz od razu. Na początek otrzymasz za darmo pakiet powitalny. Jako konsultantka nie masz obowiązku składania zamówienia w każdym miesiącu. To Ty decydujesz o tym kiedy, i czy zamawiasz. Bycie konsultantką Avon daje wiele możliwości i jest świetnym zajęciem dodatkowym, które możesz wykonywać, kiedy tylko masz na to ochotę. Duża elastyczność, kosmetyki w bardzo dobrych cenach oraz możliwość zarobku, to tylko niektóre z korzyści, jakie daje rejestracja w Avon.

Lakier do paznokci miniMAX

Ostatnim już produktem, który znajdował się w przesyłce od Eveline jest lakier do paznokci miniMAX. Do przetestowania otrzymałam lakier o numerze 836.


Bardzo przypadł mi do gustu jego kolor - dojrzałej wiśni lub jak kto woli czerwonego wina. Według mnie jest idealny na jesień. Już dwie warstwy dają bardzo dobre krycie. Ma idealną konsystencję i nie pozostawia nieestetycznych smug. Niezbyt szeroki pędzelek umożliwia precyzyjne nakładanie lakieru. Zaletą jego jest także to, że szybko schnie. Lakier utrzymuje się na paznokciach mniej więcej 3dni, więc trwałość jest średnia.
To mój drugi lakier tej firmy i jestem z nich zadowolona.


 Warto go wypróbować, zwłaszcza że jest niedrogi, kosztuje ok. 5zł (za 5ml)

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)