Zostań konsultantką Avon i ciesz się profitami, jakie niesie ze sobą sprzedaż kosmetyków. Zamawiaj produkty z dostawą do domu korzystając z dużych rabatów - nawet do 40%. Jeśli chcesz zarobić dodatkową gotówkę, to bycie Konsultantką Avon jest czymś dla Ciebie! Sama rejestracja trwa chwilę, a działać możesz od razu. Na początek otrzymasz za darmo pakiet powitalny. Jako konsultantka nie masz obowiązku składania zamówienia w każdym miesiącu. To Ty decydujesz o tym kiedy, i czy zamawiasz. Bycie konsultantką Avon daje wiele możliwości i jest świetnym zajęciem dodatkowym, które możesz wykonywać, kiedy tylko masz na to ochotę. Duża elastyczność, kosmetyki w bardzo dobrych cenach oraz możliwość zarobku, to tylko niektóre z korzyści, jakie daje rejestracja w Avon.

PicArta.pl - Personalizowana Mapa Świata do zaznaczania podróży

Dzisiaj przygotowałam dla Was wpis dedykowany głównie osobom lubiącym podróże, ale również tym, którzy lubią ciekawe dekoracje. Mapa podróży do zaznaczania miejsc, w których byliśmy, albo które dopiero planujemy zobaczyć, to moim zdaniem świetny pomysł na prezent na święta dla każdego podróżnika. 


W ofercie sklepu PicArta.pl znajdziemy trzy rodzaje map do oznaczania podróży:

- Mapa Świata

- Mapa Europy

- Mapa Polski

Ja zdecydowałam się na mapę Świata DEEP BLUE o wymiarach 60x85cm, na której zaznaczyłam miejsca, w których byłam oraz te, które dopiero planuję zobaczyć w najbliższych latach. Niedługo zamówię do niej 20 zdjęć mini-polaroid z moich podróży, bo pamiętajcie - zamawiając mapę możecie od razu odebrać zdjęcia albo poprosić o voucher uprawniający do ich odbioru w późniejszym terminie. Jeśli zdecydujecie się na tę drugą opcję, otrzymacie voucher w formie papierowej zapakowany w kopertę. Idealna opcja, jeśli mapę kupujemy na prezent.


Już na pierwszy rzut oka widać, że mapa została wykonana z największą precyzją i starannością, z najwyższej jakości materiałów. Wydruk został wykonany na matowym papierze, na podkładzie z naturalnego korka. Osobiście jestem nią zachwycona! A Wam jak się podoba? :)Mapy występują w różnych wymiarach oraz aż pięciu wariantach kolorystycznych. 

Możemy wybrać do niej również kolor ramy - białą lub czarną. 
Do każdej mapy dostajemy również: cienkopis żelowy Pentel do opisania zdjęć, 20 zdjęć polaroid 5x5cm (lub voucher do ich odbioru), 100 pinezek w 5 kolorach, własną dedykację (jeśli chcemy).


Spersonalizowana mapa podróży to świetny pomysł na prezent na zbliżające się Święta. Myślę, że niejedna obdarowana osoba byłaby takim upominkiem zachwycona. Zerknijcie co jeszcze znajduje się w asortymencie PicArta :)

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze! Każdy z nich uważnie czytam i zawsze zaglądam do osób, które pozostawiają tu po sobie ślad :)

Jeśli zaobserwujesz bloga, poinformuj mnie o tym :)